رفتن به مطلب

هتل در پاریس

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1534 :پاریس

دیدن نقشه

هتل Sacre Coeur Paris ستاره‌

پاریس 3.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 529

هتل Quartier Latin ستاره‌

پاریس 970 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 411

هتل Victoria ستاره‌

پاریس 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 822

هتل Le Marceau Bastille ستاره‌

پاریس 1.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 541

هتل Paris Bastille ستاره‌

پاریس 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 374

هتل Campanile Paris 14 - Maine Montparnasse ستاره‌

پاریس 3.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 516

Timhotel Berthier Paris 17 ستاره‌

پاریس 5.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1095

هتل Mercure Paris La Villette ستاره‌

پاریس 4.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 667

Hotel de Castiglione Paris ستاره‌

پاریس 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 206

هتل Elysees Bassano ستاره‌

پاریس 4.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 68

هتل De France Gare de Lyon Bastille ستاره‌

پاریس 1.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 210

هتل Bellevue ستاره‌

پاریس 3.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 881

Apartahotel Adagio Paris Tour Eiffel 4 ستاره‌

پاریس 5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1616

هتل Balzac ستاره‌

پاریس 4.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 415

Comfort Hotel André Latin Paris 5 ستاره‌

پاریس 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 468

Elysees Hotel ستاره‌

پاریس 3.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 50

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ پاریس

هتل در پاریس

اگر تنها یک شهر وجود داشته که هنر، تاریخ و زیبایی در کنار هم جمع شده باشند، آن شهر بدون شک پاریس است. آیا دیگر از خیالبافی درباره ی سفر به مهد عشق و هنر خسته شده اید و میخواهید شهر رویاهایتان را از نزدیک ببینید؟ همین حالا شروع کنید، هتل خود را در پاریس با بهترین چشم انداز ها از برج ایفل گرفته تا خیابان شانزلیزه و رود سن در سایت دستینیا انتخاب کنید و از اقامت تان دررمانتیک ترین شهر جهان لذت ببرید.

اگر همیشه رویای سفری لوکس به این شهر را در سر داشتید، بهترین هتل در پاریس برای شما میتواند هتل شانزلیزه و یا هتل لو موقیس باشد. اگر به دنبال انتخاب های خاص و متفاوت هستید، میتوانید از میان هتل های زنجیره ای بست وسترن، هتل آرامیس سنت ژرمن را انتخاب نمایید.

اگر میخواهید در مرکز شهر اقامت داشته باشید و به راحتی  از جاذبه های دیدنی پاریس بازدید کنید، بهتر است هتل خود را از میان مناطق یک تا سیزده انتخاب کنید، البته باید بدانید که هر چه هتلتان به مرکز شهر و منطقه ی یک نزدیک تر باشد، قیمت بیشتری هم دارد. نووتل پاقی لِ آل، هتل پاویون و هتل لور در نزدیکی جاذبه هایی همچون سنت چپل و موزه ی اورسی، همگی میتوانند گزینه های خوبی باشند. و اما اگر عاشق هنر هستید و میخواهد در نزدیکی موزه ی لور اقامت داشته باشید، میتوانید تیم هتل پلس  رویال را انتخاب کنید که فاصله ی بسیار کمی نیز با رود سن دارد

هتل ارزان در پاریس

اگر میخواهید به پاریس سفر کنید اما نمیخواهید هزینه ی زیادی صرف هتل کنید، و یا به دنبال هتل ارزان در پاریس هستید، بد نیست نگاهی به پیشنهاد های هتل  الیزه تور ایفل و یا  پوقته د لا وییت بیندازید، هتل های ایبیس استایل را هم به هنگام جستجوی هتل های مقرون به صرفه در پاریس از قلم نیندازید. برج ایفل، دیزنی لند، پارک موناکو، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی و دیگر جاذبه های پاریس در انتظار شما هستند تا تعطیلاتی رویایی برایتان رقم بزنند، پس همین حلا دست به کار شوید و با دستینیا سفر خود را برنامه ریزی کنید.

هتل‌ها بر اساس دسته‌بندی

نقاط دیدنی در پاریس

پروازها به مقصد پاریس

آیا در پی رزرو هتل در پاریس هستید و راهی برای انجام این کار ندارید؟ همین حالا پرواز خود را با Destinia رزرو کنید!

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پاریس با بالاترین امتیاز هتل های هتل Residence Alma Marceau ،هتل Les Tournelles و Hotel Atmosphères می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پاریس اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 72 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 49 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 179 برای شما هزینه خواهد داشت.

Novotel Paris Charles-de-Gaulle Airport در نزدیکی فرودگاه پاریس- شارل دوگل و هتل Hilton Paris Orly Airport در نزدیکی فرودگاه پاریس- اورلی است. همچنین هتل The Originals City نزدیک به فرودگاه پاریس-باووه واقع شده است و هتل Campanile Le Bourget ? Airport فاصله ی کمی با فرودگاه Paris-Le Bourget دارد.

اگر میخواهید در شهر پاریس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Le Bristol ،هتل Four Seasons George V و هتل Plaza Athenee بروید.

اگر در شهر پاریس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Le Bristol، هتل La Maison Favart و هتل Plaza Athenee انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پاریس فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Gaston ،هتل Duette و هتل International هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپاریس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Four Seasons George V ،هتل Le Bristol و هتل La Maison Favart هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Le Bristol ،هتل Les Tournelles و هتل Saint James Paris را در شهر پاریس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پاریس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل La Maison Favart ،هتل Les Tournelles و هتل Four Seasons George V هستند.

در شهر پاریس هتل های هتل La Maison Favart ،هتل Les Tournelles و هتل Four Seasons George V پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر پاریس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Four Seasons George V ،هتل La Maison Favart و هتل Le Bristol.