رفتن به مطلب

هتل در پاریس

.
مقصد
.

توریسم در پاریس

هتل در پاریس

اگر تنها یک شهر وجود داشته که هنر، تاریخ و زیبایی در کنار هم جمع شده باشند، آن شهر بدون شک پاریس است. آیا دیگر از خیالبافی درباره ی سفر به مهد عشق و هنر خسته شده اید و میخواهید شهر رویاهایتان را از نزدیک ببینید؟ همین حالا شروع کنید، هتل خود را در پاریس با بهترین چشم انداز ها از برج ایفل گرفته تا خیابان شانزلیزه و رود سن در سایت دستینیا انتخاب کنید و از اقامت تان دررمانتیک ترین شهر جهان لذت ببرید.

اگر همیشه رویای سفری لوکس به این شهر را در سر داشتید، بهترین هتل در پاریس برای شما میتواند هتل شانزلیزه و یا هتل لو موقیس باشد. اگر به دنبال انتخاب های خاص و متفاوت هستید، میتوانید از میان هتل های زنجیره ای بست وسترن، هتل آرامیس سنت ژرمن را انتخاب نمایید.

اگر میخواهید در مرکز شهر اقامت داشته باشید و به راحتی  از جاذبه های دیدنی پاریس بازدید کنید، بهتر است هتل خود را از میان مناطق یک تا سیزده انتخاب کنید، البته باید بدانید که هر چه هتلتان به مرکز شهر و منطقه ی یک نزدیک تر باشد، قیمت بیشتری هم دارد. نووتل پاقی لِ آل، هتل پاویون و هتل لور در نزدیکی جاذبه هایی همچون سنت چپل و موزه ی اورسی، همگی میتوانند گزینه های خوبی باشند. و اما اگر عاشق هنر هستید و میخواهد در نزدیکی موزه ی لور اقامت داشته باشید، میتوانید تیم هتل پلس  رویال را انتخاب کنید که فاصله ی بسیار کمی نیز با رود سن دارد

هتل ارزان در پاریس

اگر میخواهید به پاریس سفر کنید اما نمیخواهید هزینه ی زیادی صرف هتل کنید، و یا به دنبال هتل ارزان در پاریس هستید، بد نیست نگاهی به پیشنهاد های هتل  الیزه تور ایفل و یا  پوقته د لا وییت بیندازید، هتل های ایبیس استایل را هم به هنگام جستجوی هتل های مقرون به صرفه در پاریس از قلم نیندازید. برج ایفل، دیزنی لند، پارک موناکو، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی و دیگر جاذبه های پاریس در انتظار شما هستند تا تعطیلاتی رویایی برایتان رقم بزنند، پس همین حلا دست به کار شوید و با دستینیا سفر خود را برنامه ریزی کنید.

سوال‌های متداول درباره هتل در پاریس

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر پاریس با بالاترین امتیاز هتل های هتل Moderne Saint Germain ،هتل Relais Du Louvre و هتل Residence Des Arts می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر پاریس اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 62 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 49 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 139 برای شما هزینه خواهد داشت.

Novotel Paris Charles De Gaulle Airport در نزدیکی فرودگاه پاریس- شارل دوگل و Novotel Paris Coeur D Orly Airport در نزدیکی فرودگاه Paris-Orly است. همچنین The Originals City Hôtel, Aéroport Beauvais (ex: Inter-hotel) نزدیک به فرودگاه Paris-Beauvais واقع شده است.

اگر میخواهید در شهر پاریس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Lutetia ،هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection و Hôtel Raphael بروید.

اگر در شهر پاریس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection، هتل B Montmartre و Hôtel Ami انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپاریس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection ،Grand Hotel Saint Michel و هتل B Montmartre هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection ،هتل B Montmartre و Hôtel Veryste Paris را در شهر پاریس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پاریس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Hôtel Ami ،هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection و هتل Voco Paris Montparnasse, An Ihg هستند.

در شهر پاریس هتل های هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection ،هتل B Montmartre و Hôtel Ami پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر پاریس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Hôtel Ami ،هتل Le Bristol Paris - An Oetker Collection و هتل Voco Paris Montparnasse, An Ihg.