هتل در پاریس

توریسم در پاریس

هتل در پاریس

اگر تنها یک شهر وجود داشته که هنر، تاریخ و زیبایی در کنار هم جمع شده باشند، آن شهر بدون شک پاریس است. آیا دیگر از خیالبافی درباره ی سفر به مهد عشق و هنر خسته شده اید و میخواهید شهر رویاهایتان را از نزدیک ببینید؟ همین حالا شروع کنید، هتل خود را در پاریس با بهترین چشم انداز ها از برج ایفل گرفته تا خیابان شانزلیزه و رود سن در سایت دستینیا انتخاب کنید و از اقامت تان دررمانتیک ترین شهر جهان لذت ببرید.

اگر همیشه رویای سفری لوکس به این شهر را در سر داشتید، بهترین هتل در پاریس برای شما میتواند هتل شانزلیزه و یا هتل لو موقیس باشد. اگر به دنبال انتخاب های خاص و متفاوت هستید، میتوانید از میان هتل های زنجیره ای بست وسترن، هتل آرامیس سنت ژرمن را انتخاب نمایید.

اگر میخواهید در مرکز شهر اقامت داشته باشید و به راحتی  از جاذبه های دیدنی پاریس بازدید کنید، بهتر است هتل خود را از میان مناطق یک تا سیزده انتخاب کنید، البته باید بدانید که هر چه هتلتان به مرکز شهر و منطقه ی یک نزدیک تر باشد، قیمت بیشتری هم دارد. نووتل پاقی لِ آل، هتل پاویون و هتل لور در نزدیکی جاذبه هایی همچون سنت چپل و موزه ی اورسی، همگی میتوانند گزینه های خوبی باشند. و اما اگر عاشق هنر هستید و میخواهد در نزدیکی موزه ی لور اقامت داشته باشید، میتوانید تیم هتل پلس  رویال را انتخاب کنید که فاصله ی بسیار کمی نیز با رود سن دارد

هتل ارزان در پاریس

اگر میخواهید به پاریس سفر کنید اما نمیخواهید هزینه ی زیادی صرف هتل کنید، و یا به دنبال هتل ارزان در پاریس هستید، بد نیست نگاهی به پیشنهاد های هتل  الیزه تور ایفل و یا  پوقته د لا وییت بیندازید، هتل های ایبیس استایل را هم به هنگام جستجوی هتل های مقرون به صرفه در پاریس از قلم نیندازید. برج ایفل، دیزنی لند، پارک موناکو، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی و دیگر جاذبه های پاریس در انتظار شما هستند تا تعطیلاتی رویایی برایتان رقم بزنند، پس همین حلا دست به کار شوید و با دستینیا سفر خود را برنامه ریزی کنید.

پاریس امروز 17°C
17°C | 12°C

در پاریس، حداقل دما 12 و حداکثر آن 17 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود.

  • جمعه
  • 15°C | 11°C
  • شنبه
  • 15°C | 11°C
  • یکشنبه
  • 22°C | 12°C
  • دوشنبه
  • 22°C | 11°C

شهرهای کوچک نزدیک پاریس

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 2134 :پاریس

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل De Castiglione

هتل De Castiglione

2.7 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Mayfair

هتل Mayfair

2.2 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Victoria

هتل Victoria

1.8 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در پاریس

اگر در شهر پاریس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Maison Elle Paris، هتل Archetype Etoile و هتل Ami انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر پاریس فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Felicien By Elegancia ،هتل Les Hauts De Passy و هتل Best Western Plus Sydney Opera هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرپاریس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Observatoire Luxembourg ،هتل La Tremoille Paris و هتل Castille Paris – Stars Collezione هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Ami ،هتل Les Jardins Du Luxembourg و هتل Grand Powers را در شهر پاریس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر پاریس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Bradford Elysees Astotel ،هتل Archetype Etoile و هتل Le Jardin De Cluny هستند.

در شهر پاریس هتل های هتل Archetype Etoile ،هتل B Montmartre و هتل Maison Mère پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر پاریس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Grand Powers ،هتل Ami و هتل Vinci Due And Spa.

بهترین هتل های استخر دار در شهر پاریس هتل های هتل Le Bristol Paris An Oetker Collection ،هتل Four Seasons George V Paris و هتل Du Rondpoint Des Champs Elysees هستند.

در شهر پاریس هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Korner Opera ،Bradford Elysees Astotel و هتل Four Seasons George V Paris هستند.

برای رزرو هتل در شهر پاریس که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Archetype Etoile ،هتل B Montmartre و Bradford Elysees Astotel بروید.