هتل در Gurgaon

توریسم در Gurgaon

از اقامت خود در Gurgaon لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Gurgaon را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Gurgaon، هند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Gurgaon وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Gurgaon ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Gurgaon هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از هند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Gurgaon لذت ببرید.
Gurgaon امروز 39°C
40°C | 34°C

در Gurgaon، حداقل دما 34 و حداکثر آن 40 خواهد بود. هوای بسیار گرم پیش‌بینی می‌شود؛ سعی کنید در اواسط روز بیرون نروید، آب بنوشید و در جاهای خنک بمانید.

  • چهارشنبه
  • 38°C | 30°C
  • پنجشنبه
  • 33°C | 27°C
  • جمعه
  • 34°C | 27°C

شهرهای کوچک نزدیک Gurgaon

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1130 :Gurgaon

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Gurgaon

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Gurgaon اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 3 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 1 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 14 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Gurgaon هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Lemon Tree Premier 2, Gurugram ،هتل Heritage Village Resort & Spa Manesar Gurgaon و هتل Dia Park Premier بروید.

اگر در شهر Gurgaon به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Lemon Tree Premier 2, Gurugram، هتل Heritage Village Resort & Spa Manesar Gurgaon و هتل Dia Park Premier انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Gurgaon فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Country Inn And Suites By Radisson Gurugram Sector 12 و هتل Lemon Tree Premier 2, Gurugram هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرGurgaon برای رفتن با کودکان هتل های هتل Radisson Gurugram Sohna Road City Center ،Best Western Resort Country Club و هتل Radisson Gurugram Udyog Vihar هستند.

در شهر Gurgaon بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل The Leela Ambience Gurugram & Residences ،هتل Heritage Village Resort & Spa Manesar Gurgaon و هتل Lemon Tree Premier 2, Gurugram هستند.

در شهر Gurgaon هتل های هتل The Oberoi Gurgaon ،هتل Trident Gurgaon و هتل Lemon Tree Premier City Center Gurugram پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Gurgaon با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Lemon Tree Premier 2, Gurugram ،هتل Heritage Village Resort & Spa Manesar Gurgaon و هتل Air By Ahuja Residences.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Gurgaon هتل های هتل The Oberoi Gurgaon ،هتل Trident Gurgaon و هتل Lemon Tree Premier City Center Gurugram هستند.

در شهر Gurgaon هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل The Oberoi Gurgaon ،هتل Trident Gurgaon و هتل Lemon Tree Premier City Center Gurugram هستند.