هتل در Pune

توریسم در Pune

از اقامت خود در Pune لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Pune را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Pune، هند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Pune وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Pune ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Pune هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از هند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Pune لذت ببرید.
Pune امروز 24°C
25°C | 22°C

در Pune، حداقل دما 22 و حداکثر آن 25 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • 25°C | 23°C
  • پنجشنبه
  • 27°C | 23°C
  • جمعه
  • 25°C | 23°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 826 :Pune

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Anvisha Executive

هتل Anvisha Executive

11.1 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Treebo Trend Town Plaza, Pune Station

هتل Treebo Trend Town Plaza, Pune Station

2.3 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Collection O 81864 Habitat

هتل Collection O 81864 Habitat

7.7 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Capital O 661 Regal Inn

هتل Capital O 661 Regal Inn

13.7 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Pune

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Pune اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 23 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 6 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 40 برای شما هزینه خواهد داشت.

Cypress The Concept Hotel و Hotel Meru نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه پونه هستند.

اگر در شهر Pune به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sayaji، هتل The Corinthians Resort & Club و هتل Courtyard By Marriott Pune Hinjewadi انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Pune هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Tourist International را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرPune برای رفتن با کودکان هتل های هتل Crowne Plaza Pune City Centre, An Ihg ،هتل Spree Shivai و هتل Hyatt Regency Pune هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Courtyard By Marriott Pune Hinjewadi ،هتل Sayaji و هتل Spree Shivai را در شهر Pune انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Pune بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ramada Plaza By Wyndham Pune Hinjewadi ،هتل The Corinthians Resort & Club و Oakwood Residence Pune هستند.

در شهر Pune هتل هتل Mind Space Pimpri پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Pune با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل 7 Apple Pimpri Pune ،هتل The Corinthians Resort & Club و هتل Sayaji.

بهترین هتل استخر دار در شهر Pune هتل هتل Mind Space Pimpri است.