هتل در Guangzhou

توریسم در Guangzhou

هتل در گوانگجو

گوانگجو در استان گوانگدونگ سومین شهر بزرگ کشور پهناور چین واقع شده است. شهری با چشم اندازهای بینظیر، سنتی دیرین و فرهنگ غنی. هتل در گوانگجو را به بهترین قیمت در دستینیا پیدا کنید و در زیبایی های این شهر گم شوید. یکی از محبوب ترین منطقه های گوانگجو برای رزرو هتل توسط گردشگران محله ی یوکاشی است محله ای که یاد بود سون یات سن، کلیسای جامع و معبد شش درخت انجیر در آن قرار دارد. شما هم میتوانید هتلتان را در این محله ی زیبا رزرو نمایید.

در این محله میتوان به هتل هایی از جمله سوفیتل گوانگجو سانریچ و هتل هتل ماریوت چین اشاره کرد. هتل 5 ستاره ی شیفو گوانگجو و هتل4 ستاره ی لندمارک کانتون نیز در این محله قرار دارند و میتوانند انتظارات شما را از یک هتل لوکس با تمام خدمات بر آورده میکند. اگر برای سفر کاری به گوانگجو سفر میکنید، میتوانید در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بایون گوآنگجو هتلتان را رزرو کنید. هتل پولمن و هتل فرودگاه بایون میتوانند انتخاب های خوبی برای شما باشند. 

هتل ارزان در گوانگجو

اگر به دنبال هتل ارزان در گوانگجو هستید اما کیفیت هتل هم در کنار قیمت مناسب برای شما حائز اهمیت است، میتوانید به سراغ هتل 2 ستاره ی ' هم این تیان هه گنگدینگ ' در محله ی تیان هه بروید. در سفرتان به گوانگجو فراموش نکنید که به خرس های پاندای سافاری چیملونگ سر بزنید، به برج کانتون معروف ترین برج گوانگجو بروید از شهر بازی چیملونگ پارادیس و باغ وحش گوانگجو دیدن کنید، بازدید از جزیره شامیان را نیز از قلم نیاندازید. زمانی برای از دست دادن وجود ندارد پس زودتر دست به کار شوید.

Guangzhou امروز 35°C
36°C | 29°C

در Guangzhou، حداقل دما 29 و حداکثر آن 36 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 36°C | 28°C
  • پنجشنبه
  • 31°C | 27°C
  • جمعه
  • 35°C | 27°C

شهرهای کوچک نزدیک Guangzhou

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1045 :Guangzhou

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل China

هتل China

8.4 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Park Hyatt Guangzhou

هتل Park Hyatt Guangzhou

2.3 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Langham Place Guangzhou

هتل Langham Place Guangzhou

3.8 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Guangzhou

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Guangzhou اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 15 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 7 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 43 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Days Inn Guangzhou و هتل Mankedun نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه گوآنگجو- بایون هستند.

اگر در شهر Guangzhou به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Gangrun Guangzhou Beijing Road Branch، هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل Zong Tong Da Jiu Dian Guang Zhou Tian He Gang Ding Di Tie Zhan Dian انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Guangzhou فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Guangzhou Gangrun East Asia ،Nuomo Times You Apartment و هتل Wings هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرGuangzhou برای رفتن با کودکان هتل های هتل The Westin Guangzhou ،هتل Grand Hyatt Guangzhou و هتل Ascott Guangzhou هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Guangzhou Crystal Orange ،هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل China Mayors Plaza را در شهر Guangzhou انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Guangzhou بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Shangrila Guangzhou ،هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل Oakwood Premier Guangzhou هستند.

در شهر Guangzhou هتل های هتل Sofitel Guangzhou Sunrich ،هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل The Westin Pazhou پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Guangzhou با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Guangzhou Crystal Orange ،هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل China Mayors Plaza.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Guangzhou هتل های هتل Shangrila Guangzhou ،هتل The Ritzcarlton, Guangzhou و هتل Crowne Plaza Guangzhou Huadu هستند.