رفتن به مطلب

هتل در Hayes

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 12 :Hayes

دیدن نقشه

Novotel London Heathrow Airport ستاره‌

Hayes 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 2228

هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow ستاره‌

Hayes 3.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 5189

هتل Sheraton Skyline London Heathrow ستاره‌

Hayes 4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 2822

هتل Holiday Inn London-Heathrow Ariel ستاره‌

Hayes 4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1480

Staycity Serviced Apartments London Heathrow 4 ستاره‌

Hayes 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 904

هتل London Heathrow Marriott ستاره‌

Hayes 4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1482

هتل Park Inn by Radisson London Heathrow ستاره‌

Hayes 3.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 2503

هتل Premier Inn Heathrow Airport M4-J4 ستاره‌

Hayes 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1327

مسافرخانه Apple House Guest House Heathrow Airport ستاره

Hayes 3.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Berkeley Park Apartments ستاره‌

Hayes امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Fountain House

Hayes 166.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Willow Guest House

Hayes 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Hayes

از اقامت خود در Hayes لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Hayes را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Hayes، بریتانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Hayes وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Hayes ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Hayes هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از بریتانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Hayes لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Hayes امروز 8°C
8°C | 4°C

در Hayes، حداقل دما 4 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از 8°C شود.

  • دوشنبه
  • 7°C | 6°C
  • سه‌شنبه
  • 6°C | 3°C
  • چهارشنبه
  • 7°C | 2°C
  • پنجشنبه
  • 11°C | 7°C

اگر میخواهید در شهر Hayes هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow بروید.

اگر در شهر Hayes به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sheraton Skyline London Heathrow، هتل Premier Inn Heathrow Airport M4-J4 و هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Hayes هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Holiday Inn London-Heathrow Ariel را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرHayes برای رفتن با کودکان هتل های هتل London Heathrow Marriott ،Novotel London Heathrow Airport و هتل Sheraton Skyline London Heathrow هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow ،هتل Sheraton Skyline London Heathrow و هتل London Heathrow Marriott را در شهر Hayes انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Hayes بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Sheraton Skyline London Heathrow ،هتل Premier Inn Heathrow Airport M4-J4 و هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow هستند.

اگر قصد سفر به شهر Hayes با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Sheraton Skyline London Heathrow ،هتل Premier Inn Heathrow Airport M4-J4 و هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Hayes هتل های هتل London Heathrow Marriott ،هتل Sheraton Skyline London Heathrow و Novotel London Heathrow Airport هستند.

در شهر Hayes هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Radisson Blu Edwardian Heathrow ،هتل Sheraton Skyline London Heathrow و هتل London Heathrow Marriott هستند.