هتل در Da Nang

توریسم در Da Nang

از اقامت خود در Da Nang لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Da Nang را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Da Nang، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Da Nang وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Da Nang ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Da Nang هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Da Nang لذت ببرید.
Da Nang امروز 31°C
31°C | 25°C

در Da Nang، حداقل دما 25 و حداکثر آن 31 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 30°C | 25°C
  • پنجشنبه
  • 30°C | 25°C
  • جمعه
  • 30°C | 25°C

شهرهای کوچک نزدیک Da Nang

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1352 :Da Nang

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Da Nang

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Da Nang اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 15 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 7 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 49 برای شما هزینه خواهد داشت.

Golden Gate 1 Hotel By Oyo Rooms و هتل Oyo 911 Aspire Home And Apartment نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Da Nang هستند.

اگر میخواهید در شهر Da Nang هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Saigon Tourane و هتل Queen Da Nang بروید.

اگر در شهر Da Nang به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Senriver، هتل Magnolia Da Nang و هتل Da Nang Riverside انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرDa Nang برای رفتن با کودکان هتل های The Ocean Villas ،هتل Muong Thanh Luxury Song Han و هتل Hyatt Regency Danang Resort And Spa هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Da Nang Riverside ،هتل Senriver و هتل Queen Da Nang را در شهر Da Nang انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Da Nang بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Magnolia Da Nang ،هتل Saigon Tourane و هتل Sandy Beach Non Nuoc Resort هستند.

در شهر Da Nang هتل های Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort ،هتل Grand Mercure Danang و استراحتگاه Furama Villas Danang پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Da Nang با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Senriver ،هتل Saigon Tourane و هتل Hanz Orient Da Nang.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Da Nang هتل های Intercontinental Danang Sun Peninsula Resort ،هتل Grand Mercure Danang و استراحتگاه Furama Villas Danang هستند.