هتل در Hanoi

توریسم در Hanoi

از اقامت خود در Hanoi لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Hanoi را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Hanoi، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Hanoi وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Hanoi ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Hanoi هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Hanoi لذت ببرید.
Hanoi امروز ۲۷°C
۳۳°C | ۲۴°C

در Hanoi، حداقل دما 24 و حداکثر آن 33 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • جمعه
  • ۳۸°C | ۲۵°C
  • شنبه
  • ۳۸°C | ۲۴°C
  • یکشنبه
  • ۳۱°C | ۲۵°C
  • دوشنبه
  • ۳۰°C | ۲۵°C

شهرهای کوچک نزدیک Hanoi

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1494 :Hanoi

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل The Ann Hanoi

هتل The Ann Hanoi

۲٫۹ کیلومتر از مرکز شهر
هتل Pan Pacific Hanoi

هتل Pan Pacific Hanoi

۱٫۸ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل Soleil Boutique Hanoi

هتل Soleil Boutique Hanoi

۹۴۹ متر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Hanoi

اگر میخواهید در شهر Hanoi هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل Movenpick Hanoi بروید.

اگر در شهر Hanoi به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل S Central And Spa، هتل Oriental Suites & Spa و هتل Sheraton Hanoi انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرHanoi برای رفتن با کودکان هتل های هتل Pan Pacific Hanoi ،هتل Sheraton Hanoi و هتل Melia Hanoi هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Oriental Suites & Spa ،هتل Hanoi Anise & Spa و هتل La Siesta Premium Hang Be را در شهر Hanoi انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Hanoi بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Oriental Suites & Spa ،هتل Hanoi Anise & Spa و هتل La Siesta Premium Hang Be هستند.

در شهر Hanoi هتل های هتل Hanoi Anise & Spa ،هتل Sofitel Legend Metropole Hanoi و هتل Oriental Suites & Spa پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Hanoi با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل Diamond Westlake Suites.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Hanoi هتل های هتل Diamond Westlake Suites ،هتل Sofitel Legend Metropole Hanoi و هتل Du Parc Hanoi هستند.

در شهر Hanoi هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Diamond Westlake Suites ،هتل Sofitel Legend Metropole Hanoi و هتل De Syloia هستند.

برای رزرو هتل در شهر Hanoi که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hanoi Anise & Spa ،هتل Sofitel Legend Metropole Hanoi و هتل Oriental Suites & Spa بروید.