هتل در Hanoi

توریسم در Hanoi

از اقامت خود در Hanoi لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Hanoi را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Hanoi، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Hanoi وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Hanoi ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Hanoi هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Hanoi لذت ببرید.
Hanoi امروز 31°C
32°C | 26°C

در Hanoi، حداقل دما 26 و حداکثر آن 32 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • شنبه
  • 32°C | 26°C
  • یکشنبه
  • 34°C | 26°C
  • دوشنبه
  • 36°C | 27°C
  • سه‌شنبه
  • 36°C | 28°C

شهرهای کوچک نزدیک Hanoi

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1876 :Hanoi

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Pan Pacific Hanoi

هتل Pan Pacific Hanoi

1.8 کیلومتر از مرکز شهر
Soleil Boutique Hotel Hanoi

Soleil Boutique Hotel Hanoi

949 متر از مرکز شهر
هتل Somerset Hoa Binh Hanoi

هتل Somerset Hoa Binh Hanoi

4.6 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در Hanoi

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Hanoi اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 21 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 11 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 40 برای شما هزینه خواهد داشت.

هاستل Vatc Sleep Pod Terminal 2 و هاستل Vatc Sleep Pod Terminal 1 نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Hanoi-Noi Bai هستند.

اگر میخواهید در شهر Hanoi هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل Grande Collection & Spa بروید.

اگر در شهر Hanoi به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sheraton Hanoi، هتل S Central And Spa و هتل Intercontinental Hanoi Westlake انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرHanoi برای رفتن با کودکان هتل های هتل Sheraton Hanoi ،هتل Somerset Grand Hanoi Serviced Residences و هتل Pan Pacific Hanoi هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل S Central And Spa را در شهر Hanoi انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Hanoi بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل S Central And Spa هستند.

در شهر Hanoi هتل های Hanoi Siva Luxury Hotel & Travel و 22land Residence Hotel & Spa 52 Ngo Huyen پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Hanoi با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Calypso Premier ،هتل La Siesta Premium Hang Be و هتل Diamond Westlake Suites.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Hanoi هتل های هتل Diamond Westlake Suites ،هتل Sofitel Legend Metropole Hanoi و هتل Du Parc Hanoi هستند.