هتل در Ho chi Minh

توریسم در Ho chi Minh

از اقامت خود در Ho chi Minh لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Ho chi Minh را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Ho chi Minh، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Ho chi Minh وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Ho chi Minh ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Ho chi Minh هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Ho chi Minh لذت ببرید.
Ho chi Minh امروز 28°C
28°C | 25°C

در Ho chi Minh، حداقل دما 25 و حداکثر آن 28 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • 26°C | 24°C
  • پنجشنبه
  • 27°C | 24°C
  • جمعه
  • 25°C | 23°C

شهرهای کوچک نزدیک Ho chi Minh

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 2174 :Ho chi Minh

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Glenwood City Resort

هتل Glenwood City Resort

11.2 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Liberty Central Saigon Citypoint

هتل Liberty Central Saigon Citypoint

9.5 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Happy Land

هتل Happy Land

9.2 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Ho chi Minh

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Ho chi Minh اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 21 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 10 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 53 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Bao Minh و هتل Doha 2 Saigon Airport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Ho Chi Minh-Tan Son Nhat هستند.

اگر در شهر Ho chi Minh به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Caravelle Saigon، هتل Equatorial Ho Chi Minh City و هتل Renaissance Riverside Saigon انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Ho chi Minh هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Nouveau Happy Inn را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرHo chi Minh برای رفتن با کودکان هتل های هتل Sheraton Saigon & Towers ،هتل Park Hyatt Saigon و هتل Lotte Saigon هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Renaissance Riverside Saigon ،هتل Caravelle Saigon و هتل Sofitel Saigon Plaza را در شهر Ho chi Minh انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Ho chi Minh بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Caravelle Saigon ،هتل Equatorial Ho Chi Minh City و هتل Norfolk هستند.

در شهر Ho chi Minh هتل های هتل Silverland Mây و هتل An Nam پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Ho chi Minh با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Somerset Ho Chi Minh City Serviced Residence ،هتل Equatorial Ho Chi Minh City و هتل Somerset Chancellor Court Serviced Residence.

بهترین هتل استخر دار در شهر Ho chi Minh هتل هتل Silverland Mây است.