هتل در Da Lat

توریسم در Da Lat

از اقامت خود در Da Lat لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Da Lat را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Da Lat، ویتنام را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Da Lat وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Da Lat ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Da Lat هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ویتنام است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Da Lat لذت ببرید.
Da Lat امروز 19°C
21°C | 17°C

در Da Lat، حداقل دما 17 و حداکثر آن 21 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 18°C | 17°C
  • پنجشنبه
  • 18°C | 17°C
  • جمعه
  • 18°C | 17°C

شهرهای کوچک نزدیک Da Lat

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1200 :Da Lat

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Da Lat

هتل Sandals Star و هتل Homestay Thác Liên Khương نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Da Lat-Lien Khuong هستند.

اگر میخواهید در شهر Da Lat هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل La Sapinette و هتل Muong Thanh Holiday Da Lat بروید.

اگر در شهر Da Lat به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل La Sapinette انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرDa Lat برای رفتن با کودکان هتل های هتل La Sapinette ،هتل Vietsovpetro و هتل Saigon Dalat هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل La Sapinette و هتل Muong Thanh Holiday Da Lat را در شهر Da Lat انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Da Lat بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Muong Thanh Holiday Da Lat ،هتل La Sapinette و هتل Vietsovpetro هستند.

در شهر Da Lat هتل های هتل Dalat Palace Heritage ،Ana Mandara Villas Dalat Resort & Spa و Ttc Hotel Ngoc Lan پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Da Lat با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Muong Thanh Holiday Da Lat ،هتل La Sapinette و هتل Vietsovpetro.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Da Lat هتل های هتل Saigon Dalat ،Ana Mandara Villas Dalat Resort & Spa و هتل Muong Thanh Holiday Da Lat هستند.

در شهر Da Lat هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Dalat Palace Heritage ،Ana Mandara Villas Dalat Resort & Spa و Ttc Hotel Ngoc Lan هستند.