رفتن به مطلب

هتل در سیاتل

.  
.

توریسم در سیاتل

از اقامت خود در سیاتل لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از سیاتل را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در سیاتل، ایالات متحده آمریکا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در سیاتل وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در سیاتل ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر سیاتل هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایالات متحده آمریکا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به سیاتل لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر سیاتل با بالاترین امتیاز هتل های Hotel Andra ،هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر سیاتل اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 70 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 52 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 73 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Holiday Inn Of Seattle-boeing Field در نزدیکی فرودگاه Seattle-Lake Union Sea Plane Base و هتل Seatac Inn & Airport Parking در نزدیکی فرودگاه سیتل-تاکوما است. همچنین هتل Georgetown Inn نزدیک به فرودگاه Seattle Kings County International/Boeing Field واقع شده است.

اگر میخواهید در شهر سیاتل هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Hotel Andra ،هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel بروید.

اگر در شهر سیاتل به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Hotel Andra، هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرسیاتل برای رفتن با کودکان هتل های Mayflower Park Hotel ،Sorrento Hotel و The Fairmont Olympic Hotel هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های The Fairmont Olympic Hotel ،Hotel Andra و Residence Inn by Marriott را در شهر سیاتل انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر سیاتل بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Hotel Andra ،هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel هستند.

در شهر سیاتل هتل های Hotel Andra ،هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر سیاتل با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Hotel Andra ،هتل Inn At The Market و The Fairmont Olympic Hotel.