رفتن به مطلب

هتل در نیویورک

.  
.

توریسم در نیویورک

از اقامت خود در نیویورک لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از نیویورک را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در نیویورک، ایالات متحده آمریکا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در نیویورک وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در نیویورک ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر نیویورک هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایالات متحده آمریکا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به نیویورک لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در نیویورک

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر نیویورک با بالاترین امتیاز هتل های The Roxy Hotel Tribeca ،هتل Conrad New York Downtown و هتل Gild Hall A Thompson می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر نیویورک اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 58 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 43 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 174 برای شما هزینه خواهد داشت.

The Landing at LaGuardia در نزدیکی فرودگاه نیویورک- لاگواردیا و هتل Best Western Jfk Airport در نزدیکی فرودگاه نیویورک- جان اف کندی است. همچنین هتل Howard Johnson By Wyndham Newark Airport نزدیک به فرودگاه نیویورک- لیبرتی نیوآرک واقع شده است.

اگر میخواهید در شهر نیویورک هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Evelyn ،هتل The Sherry Netherland و هتل Giraffe By Library Collection بروید.

اگر در شهر نیویورک به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Library By Library Collection، هتل Giraffe By Library Collection و هتل Crosby Street انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر نیویورک فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Chelsea International Hostel و هتل Comfort Inn Brooklyn هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرنیویورک برای رفتن با کودکان هتل های هتل Library By Library Collection ،هتل Elysee By Library Collection و هتل Casablanca By Library Collection هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Elysee By Library Collection ،هتل The Evelyn و Gramercy Park Hotel را در شهر نیویورک انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر نیویورک بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Casablanca By Library Collection ،هتل The Sherry Netherland و هتل The Franklin هستند.

در شهر نیویورک هتل های هتل Casablanca By Library Collection ،هتل The Sherry Netherland و هتل The Franklin پذیرش 24 ساعته دارند.