هتل در Bangkok

توریسم در Bangkok

از اقامت خود در Bangkok لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Bangkok را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Bangkok، تایلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Bangkok وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Bangkok ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Bangkok هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از تایلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Bangkok لذت ببرید.
Bangkok امروز 25°C
25°C | 24°C

در Bangkok، حداقل دما 24 و حداکثر آن 25 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • 27°C | 25°C
  • پنجشنبه
  • 28°C | 25°C
  • جمعه
  • 31°C | 26°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 3144 :Bangkok

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Amara Bangkok

هتل Amara Bangkok

4.4 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Ascott Embassy Sathorn

هتل Ascott Embassy Sathorn

5.5 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Oakwood Suites Bangkok

هتل Oakwood Suites Bangkok

8.5 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در Bangkok

اگر در شهر Bangkok به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Crowne Plaza Bangkok Lumpini Park, An Ihg، هتل The Sukosol و هتل The Westin Grande Sukhumvit Bangkok انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Bangkok هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Rose را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرBangkok برای رفتن با کودکان هتل های هتل Crowne Plaza Bangkok Lumpini Park, An Ihg ،هتل The Westin Grande Sukhumvit Bangkok و هتل Grand Mercure Bangkok Atrium هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Crowne Plaza Bangkok Lumpini Park, An Ihg ،هتل The Sukosol و هتل The Westin Grande Sukhumvit Bangkok را در شهر Bangkok انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Bangkok بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل The Sukosol ،هتل Anantara Siam Bangkok (sha Plus+) و هتل Grand Mercure Bangkok Atrium هستند.

اگر قصد سفر به شهر Bangkok با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل The Sukosol ،هتل The Quarter Saladaeng By Uhg Formerly Siri Sathorn و هتل Crowne Plaza Bangkok Lumpini Park, An Ihg.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Bangkok هتل های هتل Mandarin Oriental Bangkok Sha Extra Plus ،The Athenee Hotel, A Luxury Collection Hotel, Bangkok و هتل Ariyasomvilla هستند.

در شهر Bangkok هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Mandarin Oriental Bangkok Sha Extra Plus ،The Athenee Hotel, A Luxury Collection Hotel, Bangkok و هتل The Quarter Saladaeng By Uhg Formerly Siri Sathorn هستند.

برای رزرو هتل در شهر Bangkok که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Mandarin Oriental Bangkok Sha Extra Plus ،The Athenee Hotel, A Luxury Collection Hotel, Bangkok و هتل Ariyasomvilla بروید.