رفتن به مطلب

هتل در بانکوک

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 922 :بانکوک

دیدن نقشه

هتل Pathumwan Princess ستاره‌

بانکوک 4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 4788

هتل The Peninsula Bangkok ستاره‌

بانکوک 3.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 4066

Dusit Suites Hotel Ratchadamri ستاره‌

بانکوک 5.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 622

Eastin Hotel Makkasan Bangkok ستاره‌

بانکوک 5.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Mövenpick BDMS Wellness Resort Bangkok ستاره‌

بانکوک 5.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1748

هتل Amari Watergate ستاره‌

بانکوک 5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 4764

هتل Eastin Grand Sathorn ستاره‌

بانکوک 4.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 5548

هتل Grande Centre Point Ratchadamri ستاره‌

بانکوک 5.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1720

Anantara Sathorn Bangkok Hotel ستاره‌

بانکوک 5.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 3007

هتل Shangri-La Bangkok ستاره‌

بانکوک 4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 7618

هتل Mandarin Managed by Centre Point ستاره‌

بانکوک 4.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1117

هتل The Landmark Bangkok ستاره‌

بانکوک 6.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1899

هتل Centre Point Silom ستاره‌

بانکوک 4.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1932

Chatrium Hotel Riverside Bangkok ستاره‌

بانکوک 3.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 7320

Admiral Premier 4 ستاره‌

بانکوک 7.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 863

Hotel Muse Bangkok Langsuan ستاره‌

بانکوک 5.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 3113

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ بانکوک

از اقامت خود در بانکوک لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از بانکوک را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در بانکوک، تایلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در بانکوک وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در بانکوک ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر بانکوک هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از تایلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به بانکوک لذت ببرید.

هتل‌های نزدیک بانکوک

هتل‌ها بر اساس موضوع

بانکوک امروز 33°C
33°C | 28°C

در بانکوک، حداقل دما 28 و حداکثر آن 33 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 29°C | 27°C
  • پنجشنبه
  • 30°C | 27°C
  • جمعه
  • 30°C | 28°C
  • شنبه
  • 30°C | 27°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر بانکوک با بالاترین امتیاز هتل های هتل Buddy Lodge ،هتل Feung Nakorn Balcony و هتل Buddy Boutique Inn می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر بانکوک اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 29 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 18 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 62 برای شما هزینه خواهد داشت.

Novotel Bangkok Suvarnabhumi Airport و Louis' Tavern Transit Hotel Dayrooms Suvarnabhumi Airport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه بانکوک-سووارنابومی هستند.

اگر میخواهید در شهر بانکوک هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Ariyasomvilla Bangkok ،هتل Mandarin Oriental Bangkok و هتل Anantara Riverside Bangkok Resort بروید.

اگر در شهر بانکوک به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Metropolitan by COMO, Bangkok، هتل Anantara Riverside Bangkok Resort و هتل Grand Hyatt Erawan Bangkok انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر بانکوک فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Kingston Suites ،Sawasdee Hotel at Sukhumvit Soi 8 و هتل Praya Palazzo هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهربانکوک برای رفتن با کودکان هتل های هتل Ariyasomvilla Bangkok ،هتل Anantara Riverside Bangkok Resort و هتل Mandarin Oriental Bangkok هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Metropolitan by COMO, Bangkok ،هتل Old Capital Bike Inn و هتل Grand Hyatt Erawan Bangkok را در شهر بانکوک انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر بانکوک بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ariyasomvilla Bangkok ،هتل Mandarin Oriental Bangkok و هتل Old Capital Bike Inn هستند.

در شهر بانکوک هتل های هتل Ariyasomvilla Bangkok ،هتل Mandarin Oriental Bangkok و هتل Old Capital Bike Inn پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر بانکوک با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Ariyasomvilla Bangkok ،هتل Mandarin Oriental Bangkok و هتل Anantara Riverside Bangkok Resort.