رفتن به مطلب

هتل در بانکوک

.  
.

توریسم در بانکوک

از اقامت خود در بانکوک لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از بانکوک را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در بانکوک، تایلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در بانکوک وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در بانکوک ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر بانکوک هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از تایلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به بانکوک لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در بانکوک

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر بانکوک با بالاترین امتیاز هتل های هتل Aurum The River Place ،هتل Feung Nakorn Balcony Rooms And Cafe و هتل Ibis Styles Bangkok Khaosan Viengtai می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر بانکوک اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 21 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 14 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 38 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Miracle Transit در نزدیکی فرودگاه بانکوک-سووارنابومی و هتل Sleep Owl Hostel در نزدیکی فرودگاه بانکوک- دن موئنگ است.

اگر میخواهید در شهر بانکوک هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok ،هتل Mandarin Oriental Bangkok و هتل Ariyasom Villa بروید.

اگر در شهر بانکوک به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok، هتل Mandarin Oriental Bangkok و Marriott Executive Apartments Sukhumvit Park انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر بانکوک فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Kingston Suites Bangkok ،Rama Gardens Hotel Bangkok و هتل Praya Palazzo هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهربانکوک برای رفتن با کودکان هتل های هتل Mandarin Oriental Bangkok ،هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok و هتل Montien Bangkok هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Marriott Executive Apartments Sukhumvit Park ،هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok و هتل Old Capital Bike Inn را در شهر بانکوک انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر بانکوک بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Mandarin Oriental Bangkok ،هتل Montien Bangkok و هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok هستند.

در شهر بانکوک هتل های هتل Mandarin Oriental Bangkok ،هتل Montien Bangkok و هتل The Athenee , A Luxury Collection , Bangkok پذیرش 24 ساعته دارند.