هتل در Chiang Mai

توریسم در Chiang Mai

از اقامت خود در Chiang Mai لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Chiang Mai را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Chiang Mai، تایلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Chiang Mai وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Chiang Mai ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Chiang Mai هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از تایلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Chiang Mai لذت ببرید.
Chiang Mai امروز 31°C
32°C | 24°C

در Chiang Mai، حداقل دما 24 و حداکثر آن 32 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 33°C | 23°C
  • پنجشنبه
  • 28°C | 24°C
  • جمعه
  • 28°C | 24°C

شهرهای کوچک نزدیک Chiang Mai

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1902 :Chiang Mai

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Hyde Park Chiangmai

هتل Hyde Park Chiangmai

3 کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
Viangluang Resort

Viangluang Resort

1.4 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل 99 The Gallery

هتل 99 The Gallery

1.8 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در Chiang Mai

اگر میخواهید در شهر Chiang Mai هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Granary Resort و هتل Karinthip Village بروید.

اگر در شهر Chiang Mai به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Chiangmai Plaza انتخاب مناسبی برای شماست.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Chiang Mai هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Tadkham Village را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرChiang Mai برای رفتن با کودکان هتل های هتل Amata Lanna Chiang Mai , One Member Of The Secret Retreats ،هتل The Park Chiang Mai و Khum Phaya Resort & Spa, Centara Boutique Collection هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Amata Lanna Chiang Mai , One Member Of The Secret Retreats ،هتل Puripunn Hideaway و هتل The Park Chiang Mai را در شهر Chiang Mai انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Chiang Mai بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Oasis Baan Saen Doi Spa Resort ،هتل Puripunn Hideaway و هتل Yaang Come Village هستند.

در شهر Chiang Mai هتل های هتل Tamarind Village ،هتل 137 Pillars House و هتل Puripunn Hideaway پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Chiang Mai با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Oasis Baan Saen Doi Spa Resort ،هتل Puripunn Hideaway و هتل Yaang Come Village.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Chiang Mai هتل های هتل Tamarind Village ،هتل 137 Pillars House و هتل Puripunn Hideaway هستند.

در شهر Chiang Mai هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Puripunn Hideaway ،هتل 137 Pillars House و هتل Le Meridien Chiang Mai هستند.