هتل در سئول

توریسم در سئول

از اقامت خود در سئول لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از سئول را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در سئول، کره جنوبی را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در سئول وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در سئول ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر سئول هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از کره جنوبی است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به سئول لذت ببرید.
سئول امروز 29°C
29°C | 23°C

در سئول، حداقل دما 23 و حداکثر آن 29 خواهد بود. افزایش دما پیش‌بینی می‌شود. لباس خنک بپوشید.

  • چهارشنبه
  • 26°C | 23°C
  • پنجشنبه
  • 24°C | 23°C
  • جمعه
  • 29°C | 23°C
  • شنبه
  • 30°C | 23°C

شهرهای کوچک نزدیک سئول

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1716 :سئول

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Sejong Seoul Myeongdong

هتل Sejong Seoul Myeongdong

1.5 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Signiel Seoul

هتل Signiel Seoul

10.2 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Royal Seoul

هتل Royal Seoul

1.8 کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Lotte City Myeongdong

هتل Lotte City Myeongdong

2 کیلومتر از مرکز شهر
هتل The Summit Dongdaemun

هتل The Summit Dongdaemun

1.6 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در سئول

اگر میخواهید در شهر سئول هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Sheraton Seoul D Cube City ،Novotel Ambassador Doksan Seoul و هتل Prima بروید.

اگر در شهر سئول به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Sheraton Seoul D Cube City، Novotel Ambassador Doksan Seoul و هتل Prima انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر سئول هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل The Shilla Seoul را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرسئول برای رفتن با کودکان هتل های Novotel Ambassador Doksan Seoul و هتل Millennium Hilton Seoul هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Sheraton Seoul D Cube City را در شهر سئول انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر سئول بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Novotel Ambassador Doksan Seoul ،هتل Millennium Hilton Seoul و هتل Sheraton Seoul D Cube City هستند.

در شهر سئول هتل های هتل Imperial Palace Seoul ،Novotel Ambassador Doksan Seoul و هتل Sheraton Seoul D Cube City پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر سئول با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Sheraton Seoul D Cube City و هتل Prima.

بهترین هتل های استخر دار در شهر سئول هتل های هتل Millennium Hilton Seoul و هتل Sheraton Seoul D Cube City هستند.

در شهر سئول هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Novotel Ambassador Doksan Seoul ،هتل Millennium Hilton Seoul و هتل Sheraton Seoul D Cube City هستند.