هتل در Mecca

توریسم در Mecca

از اقامت خود در Mecca لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Mecca را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Mecca، عربستان سعودی را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Mecca وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Mecca ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Mecca هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از عربستان سعودی است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Mecca لذت ببرید.
Mecca امروز ۳۲°C
۳۴°C | ۲۳°C

در Mecca، حداقل دما 23 و حداکثر آن 34 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • ۳۷°C | ۲۴°C
  • پنجشنبه
  • ۳۸°C | ۲۶°C
  • جمعه
  • ۳۹°C | ۲۸°C
  • شنبه
  • ۳۸°C | ۲۹°C

شهرهای کوچک نزدیک Mecca

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 276 :Mecca

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Zamzam Pullman Makkah

هتل Zamzam Pullman Makkah

۴٫۵ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Al Safwah Royale Orchid

هتل Al Safwah Royale Orchid

۴٫۴ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی

سوال‌های متداول درباره هتل در Mecca

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Mecca اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 19 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 10 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 57 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Mecca هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Al Shohada و هتل Mercure Hibatullah بروید.

اگر در شهر Mecca به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Makkah، هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Al Shohada انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرMecca برای رفتن با کودکان هتل های هتل Al Shohada ،هتل Makkah Clock Royal Tower, A Fairmont و هتل Makkah هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Al Shohada را در شهر Mecca انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Mecca بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Makkah ،هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Al Shohada هستند.

در شهر Mecca هتل های هتل Makkah ،هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Movenpick & Residence Hajar Tower Makkah پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Mecca با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Makkah ،هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Al Shohada.

در شهر Mecca هتل دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشد هتل هتل Mercure Hibatullah است.

برای رزرو هتل در شهر Mecca که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Makkah ،هتل Dar Al Tawhid Intercontinental Makkah و هتل Movenpick & Residence Hajar Tower Makkah بروید.