رفتن به مطلب

هتل در آمستردام

.  
.

توریسم در آمستردام

هتل در آمستردام

'من آمستردام هستم' این جمله ایست که در میان میدان میوزیوم پلین درست در کنار موزه ی ونگوگ و موزه امپراطوری و وندل پارک به وضوح دیده میشود. آمستردام شهری آوانگارد است و برای چه کسی میتواند سفر به شهر گل ها و آسیب های بادی با آرامشی وصف نا شدنی جذاب نباشد.

هتل در آمستردام از تنوع بالایی برخوردار است شما میتوانید هتل خود را در کنار کانال های معروف و زیبای آمستردام و یا محله ی بنینستاد و در حوالی خانه ی نویسنده ی معروف آنه فرانک انتخاب کنید و از اقامتتان در این شهر تاریخی با ساختمان های آجری قرمز، لذت ببرید.

اگر به آمستردام سفر میکنید از  گشت و گذار در باغ های گل، کاخ های سلطنتی و میدان دام، محل برگزاری جشن های شهر، غافل نشوید، میتوانید با رزرو اتاق در هتل نادیا، دسترسی عالی به تمام این مراکز داشته باشید. همچنین با اقامت در محله ی جردن، و در هتل لنترن و یا هتل دبلیو آمستردام میتوانید به راحتی به گشت و گذار در کوچه پس کوچه های آمستردام بپردازید، با مردم شهر بیشتر آشنا، در پایتخت پنیر دنیا از خوردن سیب زمینی سرخ کرده با پنیر و مخلفات غافل نشوید. هتل در میدان رام راند مد نظرتان هست؟ میتوانید از میان هتل های ان اچ آمستردام شیلر و یا هتل آمستردام اسکوئر  یکی را انتخاب کرده و اقامتی شیرین در برای خود در این میدان زیبا رقم زنید.

هتل ارزان در آمستردام

اگر به دنبال هتل ارزان در آمستردام هستید میتوانید هتل خود را در نزدیکی فرودگاه اسکیپل، و یا در حوالی باغ وحش شهر، هتل پلنتج را انتخاب کرده و از اقامتی مقرون به صرفه تر لذت ببرید. 

در انتظار چه هستید، تاریخ سفر خود را تعیین کنید، آسان تر از همیشه با وبسایت و یا اپلیکیشن دستینیا سفر خود را برنامه ریزی نمایید و خاطره ای فراموش نشدنی در پایتخت هلند برای خود رقم بزنید.


سوال‌های متداول درباره هتل در آمستردام

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر آمستردام با بالاترین امتیاز هتل های هتل The Toren ،هتل Ambassade و Bed & Breakfast Bees می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر آمستردام اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 43 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 34 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 115 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Mercure Schiphol Terminal و Yotelair Amsterdam Schiphol Transit نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه آمستردام- اسخیپول هستند.

اگر میخواهید در شهر آمستردام هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Pillows Luxury Boutique Anna Van Den Vondel Amsterdam ،هتل Leonardo Boutique Museum و هتل De l'Europe بروید.

اگر در شهر آمستردام به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Leonardo Boutique Museum، American Hotel Amsterdam و هتل De l'Europe انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر آمستردام فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Misc Eatdrinksleep ،تختخواب و صبحانه Bed&Breakfast Flynt و هتل The Ed Amsterdam هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرآمستردام برای رفتن با کودکان هتل های American Hotel Amsterdam ،هتل The Toren و هتل Ambassade هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Hilton Amsterdam ،هتل Pillows Luxury Boutique Anna Van Den Vondel Amsterdam و هتل Ink Amsterdam Mgallery را در شهر آمستردام انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر آمستردام بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند American Hotel Amsterdam ،هتل Ambassade و هتل Leonardo Boutique Museum هستند.

در شهر آمستردام هتل های American Hotel Amsterdam ،هتل Ambassade و هتل Leonardo Boutique Museum پذیرش 24 ساعته دارند.