هتل در آمستردام

توریسم در آمستردام

هتل در آمستردام

'من آمستردام هستم' این جمله ایست که در میان میدان میوزیوم پلین درست در کنار موزه ی ونگوگ و موزه امپراطوری و وندل پارک به وضوح دیده میشود. آمستردام شهری آوانگارد است و برای چه کسی میتواند سفر به شهر گل ها و آسیب های بادی با آرامشی وصف نا شدنی جذاب نباشد.

هتل در آمستردام از تنوع بالایی برخوردار است شما میتوانید هتل خود را در کنار کانال های معروف و زیبای آمستردام و یا محله ی بنینستاد و در حوالی خانه ی نویسنده ی معروف آنه فرانک انتخاب کنید و از اقامتتان در این شهر تاریخی با ساختمان های آجری قرمز، لذت ببرید.

اگر به آمستردام سفر میکنید از  گشت و گذار در باغ های گل، کاخ های سلطنتی و میدان دام، محل برگزاری جشن های شهر، غافل نشوید، میتوانید با رزرو اتاق در هتل نادیا، دسترسی عالی به تمام این مراکز داشته باشید. همچنین با اقامت در محله ی جردن، و در هتل لنترن و یا هتل دبلیو آمستردام میتوانید به راحتی به گشت و گذار در کوچه پس کوچه های آمستردام بپردازید، با مردم شهر بیشتر آشنا، در پایتخت پنیر دنیا از خوردن سیب زمینی سرخ کرده با پنیر و مخلفات غافل نشوید. هتل در میدان رام راند مد نظرتان هست؟ میتوانید از میان هتل های ان اچ آمستردام شیلر و یا هتل آمستردام اسکوئر  یکی را انتخاب کرده و اقامتی شیرین در برای خود در این میدان زیبا رقم زنید.

هتل ارزان در آمستردام

اگر به دنبال هتل ارزان در آمستردام هستید میتوانید هتل خود را در نزدیکی فرودگاه اسکیپل، و یا در حوالی باغ وحش شهر، هتل پلنتج را انتخاب کرده و از اقامتی مقرون به صرفه تر لذت ببرید. 

در انتظار چه هستید، تاریخ سفر خود را تعیین کنید، آسان تر از همیشه با وبسایت و یا اپلیکیشن دستینیا سفر خود را برنامه ریزی نمایید و خاطره ای فراموش نشدنی در پایتخت هلند برای خود رقم بزنید.


آمستردام امروز ۱۱°C
۱۱°C | ۶°C

در آمستردام، حداقل دما 6 و حداکثر آن 11 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • ۱۰°C | ۴°C
  • پنجشنبه
  • ۱۰°C | ۳°C
  • جمعه
  • ۱۲°C | ۶°C
  • شنبه
  • ۱۱°C | ۷°C

شهرهای کوچک نزدیک آمستردام

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 841 :آمستردام

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Quentin Amsterdam

هتل Quentin Amsterdam

۱٫۳ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل American Amsterdam

هتل American Amsterdam

۱٫۳ کیلومتر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Bilderberg Garden

هتل Bilderberg Garden

۲٫۸ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب
هتل New West Inn

هتل New West Inn

۶٫۷ کیلومتر از مرکز شهر
هتل The Manor Amsterdam

هتل The Manor Amsterdam

۲٫۹ کیلومتر از مرکز شهر مکان خوب

سوال‌های متداول درباره هتل در آمستردام

اگر در شهر آمستردام به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Ink Amsterdam Mgallery، هتل Swissôtel Amsterdam و هتل American Amsterdam انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر آمستردام فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Ben Centre ،هتل Diann City Centre و هتل Cordial Dam Square هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرآمستردام برای رفتن با کودکان هتل های هتل Nh Collection Amsterdam Barbizon Palace ،هتل American Amsterdam و هتل Anantara Grand Krasnapolsky Amsterdam هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل The Neighbours Magnolia ،هتل Swissôtel Amsterdam و هتل Canal House را در شهر آمستردام انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر آمستردام بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Apollofirst Boutique ،هتل The Toren و هتل Swissôtel Amsterdam هستند.

در شهر آمستردام هتل های هتل The Toren ،هتل Ambassade و هتل Pillows Anna Van Den Vondel Amsterdam پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر آمستردام با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Swissôtel Amsterdam ،هتل Apollofirst Boutique و هتل Sint Nicolaas.

بهترین هتل های استخر دار در شهر آمستردام هتل های هتل Sofitel Legend The Grand Amsterdam ،هتل The Hoxton, Amsterdam و هتل Westcord Art Amsterdam 3 Stars هستند.

در شهر آمستردام هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Ink Amsterdam Mgallery ،هتل Swissôtel Amsterdam و هتل Amsterdam Marriott هستند.

برای رزرو هتل در شهر آمستردام که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل The Toren ،هتل Ambassade و هتل Pillows Anna Van Den Vondel Amsterdam بروید.