هتل در Marrakech

توریسم در Marrakech

از اقامت خود در Marrakech لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Marrakech را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Marrakech، مراکش را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Marrakech وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Marrakech ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Marrakech هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از مراکش است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Marrakech لذت ببرید.
Marrakech امروز 35°C
39°C | 24°C

در Marrakech، حداقل دما 24 و حداکثر آن 39 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • 39°C | 22°C
  • چهارشنبه
  • 40°C | 22°C
  • پنجشنبه
  • 41°C | 26°C
  • جمعه
  • 46°C | 30°C

شهرهای کوچک نزدیک Marrakech

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1911 :Marrakech

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Marrakech

اگر در شهر Marrakech به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Les Jardins De La Koutoubia، هتل Sofitel Marrakech Lounge And Spa و هتل Les Jardins De La Medina انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Marrakech فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Riu Tikida Garden All Inclusive Adults Only ،ریاض Ushuaia Clubbing و هتل Les Jardins De La Koutoubia هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرMarrakech برای رفتن با کودکان هتل های Riad El Zohar ،هتل La Mamounia و هتل Selman Marrakech هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Riad Dar Zaman ،هتل Riyad El Cadi و Riad El Zohar را در شهر Marrakech انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Marrakech بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Riad Kniza ،Ksar Char Bagh Small Luxury Hotels و هتل Riyad El Cadi هستند.

در شهر Marrakech هتل های Ksar Char Bagh Small Luxury Hotels ،هتل La Sultana Marrakech و هتل La Villa Des Orangers Relais & Châteaux پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Marrakech با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Riad Kniza ،Ksar Char Bagh Small Luxury Hotels و Riad Magellan Yoga And Spa.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Marrakech هتل های Ksar Char Bagh Small Luxury Hotels ،هتل La Sultana Marrakech و هتل La Villa Des Orangers Relais & Châteaux هستند.

در شهر Marrakech هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل La Villa Des Orangers Relais & Châteaux ،هتل La Sultana Marrakech و هتل La Maison Arabe هستند.

برای رزرو هتل در شهر Marrakech که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل La Villa Des Orangers Relais & Châteaux ،هتل La Sultana Marrakech و Riad Kniza بروید.