رفتن به مطلب

هتل در توکیو

.  
.

توریسم در توکیو

هتل در توکیو

توکیو یکی از پر جمعیت ترین و بزرگترین پایتخت های جهان را است، بسیاری از افراد پس از شنیدن نام توکیو به یاد خیابان های پر جنب و جوش، منظم و شب های روشن از چراغ های شهری است که هرگز از تکاپو باز نمی ایستد. برای پیدا کردن هتل در توکیو میتوانید به راحتی از طریق دستینیا به صورت آنلاین رزورتان را تکمیل و سفرتان را به این کلان شهر آغاز کنید.

به طور کلی توکیو شهر ارزانی نیست و اگر به فکر رزرو هتل لوکس در توکیو هستید باید هزینه ی زیادی را صرف هتلتان کنید، هتل های آکورت و گراند هیات توکیو، هتل گینزا و هتل ماندارین اورینتال نمونه های از هتل های لوکس توکیو هستند. همینطور میتوانید سراغ هتل های 4 ستاره ی توکیو نیز بروید و از کیفیت بالای این هتل ها مطمئن باشید اونیزو شین باشی و رویال پارک شیودم با ارائه خدمات کامل میتوانند رضایت شما را جلب کنند.

میتوانید از میان هتل های زنجیره ای توکیو هتل های ایبیز شینجوکو، هتل مترو پلیتان و هتل هیلتون که امتحان خود را بارها پس داده اند، اتاقتان را رزرو کنید. در سفر به توکیو هر چند که سفرتان به این شهر کوتاه است، بازدید از کاخ امپراطوری را از دست ندهید، منطقه ی گینزا هم برای طرفداران خرید جذابیت خاص خودش را دارد، دوست داران تکنولوژی میتوانند به مرکز خرید آکیهابارا سر بزنند و از آخرین تکنولوژی های دنیا دیدن کنند، گردشگرانی که به مکان های تاریخی علاقه مند هستند میتوانند به معابد مختلف از جمله معبد سنسوجی سر بزنند. موزه ی ملی، پارک وحش انئو و موزه ی هنر را هم در لیست مکان هایی که نباید در توکیو از دست دهید را هم قرار دهید. 

هتل ارزان در توکیو

اگر به دنبال هتل ارزان در توکیو هستید میتوانید به سراغ هتل های سه ستاره ی شهر بروید که از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. آپا هتل هیگاشی نیهونباشی، نیو استار و هتل های 2 ستاره ی نیو اونو و اسکای کورت کجوا در کنار قیمت مناسب خدمات خوبی نیز به مسافران خود ارائه میدهند. هتل در مرکز شهر توکیو مد نظرتان است؟ در دستینیا میتوانید محل قرار گیری هتل را روی نقشه مشاهده کنید و مسافت آن را تا مرکز شهر ببینید، هتل های استیشن توکیو، سوتتسو فرسا این، اچانومیزو در نزدیکی مرکز شهر قرار دارند ولی اگر میخواهید دقیقا در مرکز شهر هتلتان را رزرو کنید، هتل میتسویی، سان روت پالازا، هتل بای درست در مرکز شهر واقع شده اند. زودتر دست به کار شوید و هر چه در رویاهایتان هست را به حقیقت تبدیل کنید.


سوال‌های متداول درباره هتل در توکیو

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر توکیو با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palace ،هتل Ryumeikan Honten و هتل Tokyo Station می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر توکیو اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 70 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 45 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 147 برای شما هزینه خواهد داشت.

Narita Tobu Hotel Airport در نزدیکی فرودگاه توکیو-ناریتا و هتل Haneda Excel Tokyu در نزدیکی فرودگاه توکیو-هاندا است.

اگر میخواهید در شهر توکیو هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Okura Tokyo ،هتل Mandarin Oriental Tokio و هتل The Capitol Tokyu بروید.

اگر در شهر توکیو به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Okura Tokyo، هتل Mandarin Oriental Tokio و هتل Hilton Tokyo انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر توکیو فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل The Ritz-Carlton, Tokyo ،هتل Hundred Stay Tokyo Shinjuku و هتل Ryumeikan Honten هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرتوکیو برای رفتن با کودکان هتل های هتل Hilton Tokyo ،هتل The Capitol Tokyu و هتل Mandarin Oriental Tokio هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Hilton Tokyo ،هتل Mandarin Oriental Tokio و هتل The Capitol Tokyu را در شهر توکیو انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر توکیو بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ryumeikan Honten ،هتل Mandarin Oriental Tokio و هتل Sardonyx Tokyo هستند.

در شهر توکیو هتل های هتل Ryumeikan Honten ،هتل Mandarin Oriental Tokio و هتل Sardonyx Tokyo پذیرش 24 ساعته دارند.