رفتن به مطلب

هتل در روما

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1820 :روما

دیدن نقشه

هتل Rome Termini ستاره‌

روما 652 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 167

هتل Diana Roof Garden ستاره‌

روما 326 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 1496

هتل De Petris ستاره‌

روما 666 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1316

هتل Camelia ستاره‌

روما 541 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 782

هتل Madison ستاره‌

روما 645 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 713

هتل H10 Roma Citta ستاره‌

روما 4.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1948

هتل Acropoli ستاره‌

روما 638 متر از مرکز شهر امتیاز: 2 / 5 دیدگاه‌ها 627

ELE Green Park Hotel Pamphili ستاره‌

روما 6.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Roma Tor Vergata ستاره‌

روما 11.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 412

هتل Augustus ستاره‌

روما 818 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 97

هتل Venetia Palace ستاره‌

روما 784 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 699

هتل The Tribune ستاره‌

روما 795 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

iH Hotels Roma dei Borgia ستاره‌

روما 598 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Caravel ستاره‌

روما 4.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 841

هتل Best Western Globus ستاره‌

روما 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1267

هتل Ambasciatori Palace ستاره‌

روما 574 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 874

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ روما

هتل در رم

رم شهر هنر و موسیقی و عشق، شهر کلیساهای دوران باروک و ساختمان های عصر رونسانس و شهر پیتزا و پاستا بی شک میتواند مقصدی رویایی برای هر فردی که به سفر علاقه دارد محسوب شود. شهری با قدمت 2500 سال که بیشترین آثار ثبت شده یونسکو را در خود جای داده است. اگر رویای بازدید از رم را همیشه در سر داشتید، هنوز دیر نیست همین حالا تصمیم بگیرید و با دستینیا آسان تر از همیشه هتل در رم و پرواز خود را با شرایط دلخواهتان انتخاب کنید و رویای همیشگییتان را به حقیقت بدل کنید.

با دستینیا میتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید، هتل در مرکز شهر و یا در کنار جاذبه های تاریخی و معماری، هتل لوکس و یا هتل ارزان در رم همه و همه در اختیار شماست تا اقامتی فراموش نشدنی برای خود رقم بزنید. اگر در جستجوی هتلی در با چشم انداز باسیلیکا سانتا ماریا هستید میتوانید نورد نوا روما را انتخاب کنید. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که کیفیت را بر هر چیزی ترجیح میدهید بهترین گزینه برای شما میتواند هتل های زنجیره ای ان.اچ باشد، هتل ان.اچ داوینچی و ان.اچ ویتوریو ونتو که شامل صبحانه ی رایگان هم میشوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. اگر اهل فوتبال هستید میتوانید هتل نوتل رما اور یا ونتیا پالاسیو در نزدیکی استادیوم پالالوتوماتیکو، را انتخاب کنید و از مسابقات مختلف لذت ببرید.سفر کاری به رم پیش رو دارید؟ نگران نباشید، با دستینیا میتوانید هتل پرتاماجوره را انتخاب کرده ساعت ورود و خروج خود را انتخاب کنید و تجربه ای شیرین در رم برای خود بسازید. و اما در آخر باید اظهار داشت که رم، شهر عشاق، میتواند برای زوج هایی هم که به دنبال تعطیلات رویایی برای خود هستند بهترین گزینه باشد، هتل لا رسیدنسیا بورگسه در کنار ویا ونتو و یا هتل امباساتوری با چشم انداز باغ های بورگسه فضایی رمانتیک برای شما به ارمغان می آورند.

هتل ارزان در رم

اگر به دنبال هتل ارزان در رم هستید پیشنهاد ما به شما هتل اونتینو و هتل ناونا است، تا سفر مقرون به صرفه ای به رم تجربه کنید. از مشهورترین جاذبه ی توریستی رم میتوان به کلوسئوم، یادگار نبرد گلادیاتورها با معماری منحصر به فرد اشاره کرد، که همه روزه توریست های زیادی برای دیدن این آمفی تئاتر باشکوه صف میکشند، این بنای تاریخی در مرکز شهر و در کنار بسیاری دیگر از جاذبه های رم واقع شده است. اگر به دنبال هتل در مرکز شهر رم هستید، گران هتل پلازا و هتل روما ونتی در نزدیکی ایستگاه ترمینی میتواند گزینه های خوبی برای شما محسوب میشود، تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. با دستینیا میتوانید هر آنچه که در جستجوی آن هستید بیابید، تنها کافیست تاریخ ورود و خروج خود را وارد کنید و از میان تمام هتل های موجود آنچه که مد نظرتان هست را انتخاب کنید، رم در انتظار شماست همین حالا شروع کنید!