هتل در Bormio

توریسم در Bormio

از اقامت خود در Bormio لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Bormio را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Bormio، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Bormio وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Bormio ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Bormio هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Bormio لذت ببرید.
Bormio امروز 10°C
11°C | 9°C

در Bormio، حداقل دما 9 و حداکثر آن 11 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 16°C | 8°C
  • دوشنبه
  • 18°C | 10°C
  • سه‌شنبه
  • 21°C | 10°C
  • چهارشنبه
  • 24°C | 12°C

هتل خود را در نزدیکی محل مورد علاقه بیابید

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 67 :Bormio

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌
هتل Cristallo

هتل Cristallo

702 متر از مرکز شهر مکان عالی
هتل Folgore

هتل Folgore

8.8 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Giardino

هتل Giardino

366 متر از مرکز شهر
هتل Casa Margherita

هتل Casa Margherita

1.1 کیلومتر از مرکز شهر
هتل Ostello Alpino

هتل Ostello Alpino

1.7 کیلومتر از مرکز شهر

سوال‌های متداول درباره هتل در Bormio

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Bormio با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palace Wellness & Beauty ،هتل La Genzianella Bormio و هتل Rezia می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Bormio اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 47 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 11 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 310 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر در شهر Bormio به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Nevada و هتل Derby انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرBormio برای رفتن با کودکان هتل های هتل Albergo Quarto Pirovano ،هتل Derby و هتل Cristallo هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Rezia را در شهر Bormio انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Bormio بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Baita Clementi ،هتل Nevada و هتل Cristallo هستند.

در شهر Bormio هتل های هتل Rezia ،هتل Palace Wellness & Beauty و هتل Santanton پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Bormio با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Baita Clementi ،هتل Nevada و هتل Cristallo.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Bormio هتل های هتل Albergo Quarto Pirovano و هتل Derby هستند.

در شهر Bormio هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Cristallo ،هتل Palace Wellness & Beauty و هتل Albergo Quarto Pirovano هستند.