رفتن به مطلب

هتل در فلورانس

.
مقصد
.

توریسم در فلورانس

از اقامت خود در فلورانس لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از فلورانس را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در فلورانس، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در فلورانس وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در فلورانس ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر فلورانس هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به فلورانس لذت ببرید.

سوال‌های متداول درباره هتل در فلورانس

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر فلورانس با بالاترین امتیاز هتل های هتل Spadai ،هتل Lungarno - Lungarno Collection و هتل The Place Firenze می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر فلورانس اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 48 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 33 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 140 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Real Ristorante E Pizzeria Parking Free !!! و هتل Franchi نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Florence هستند.

اگر میخواهید در شهر فلورانس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Villa Cora ،هتل The St. Regis Florence و هتل Lungarno - Lungarno Collection بروید.

اگر در شهر فلورانس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Villa Cora، هتل The St. Regis Florence و هتل David انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر فلورانس هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل تختخواب و صبحانه Tourist House را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرفلورانس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Villa Cora ،هتل Lungarno - Lungarno Collection و هتل The St. Regis Florence هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Palazzo Niccolini Al Duomo ،هتل David و تختخواب و صبحانه Soggiorno Madrid را در شهر فلورانس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر فلورانس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Villa Cora ،هتل The St. Regis Florence و هتل Lungarno - Lungarno Collection هستند.

در شهر فلورانس هتل های هتل Villa Cora ،هتل The St. Regis Florence و هتل Lungarno - Lungarno Collection پذیرش 24 ساعته دارند.