هتل در فلورانس

توریسم در فلورانس

از اقامت خود در فلورانس لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از فلورانس را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در فلورانس، ایتالیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در فلورانس وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در فلورانس ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر فلورانس هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایتالیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به فلورانس لذت ببرید.
فلورانس امروز 35°C
36°C | 22°C

در فلورانس، حداقل دما 22 و حداکثر آن 36 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 37°C | 22°C
  • پنجشنبه
  • 39°C | 24°C
  • جمعه
  • 40°C | 25°C

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1242 :فلورانس

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در فلورانس

اگر میخواهید در شهر فلورانس هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palazzo Magnani Feroni ،هتل Palazzo Vecchietti Residenza D Epoca و هتل Colomba بروید.

اگر در شهر فلورانس به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Colomba، هتل Palazzo Vecchietti Residenza D Epoca و هتل Ponte Vecchio Suites & Spa انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر فلورانس هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Cardinal Of Florence را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرفلورانس برای رفتن با کودکان هتل های هتل Rosary Garden ،هتل Casa Rovai Guest House و هتل Colomba هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Palazzo Vecchietti Residenza D Epoca ،تختخواب و صبحانه Soggiorno Madrid و هتل City را در شهر فلورانس انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر فلورانس بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Palazzo Vecchietti Residenza D Epoca ،تختخواب و صبحانه Soggiorno Madrid و هتل Raffaello هستند.

در شهر فلورانس هتل های هتل J.k. Place Firenze ،هتل Lungarno Lungarno Collection و هتل Portrait Firenze Lungarno Collection پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر فلورانس با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Raffaello ،هتل Palazzo Vecchietti Residenza D Epoca و هتل City.

بهترین هتل های استخر دار در شهر فلورانس هتل های هتل Il Salviatino ،هتل Sina Villa Medici, Autograph Collection و هتل Mulino Di Firenze هستند.

در شهر فلورانس هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Brunelleschi ،هتل Four Seasons Firenze و هتل Relais Centrale Dimora Storica هستند.