هتل در Yogyakarta

توریسم در Yogyakarta

از اقامت خود در Yogyakarta لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Yogyakarta را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Yogyakarta، اندونزی را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Yogyakarta وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Yogyakarta ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Yogyakarta هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اندونزی است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Yogyakarta لذت ببرید.
Yogyakarta امروز 29°C
30°C | 20°C

در Yogyakarta، حداقل دما 20 و حداکثر آن 30 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 30°C | 20°C
  • پنجشنبه
  • 28°C | 21°C
  • جمعه
  • 30°C | 20°C

شهرهای کوچک نزدیک Yogyakarta

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1317 :Yogyakarta

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Yogyakarta

اگر در شهر Yogyakarta به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Ibis Yogyakarta Malioboro، هتل Prime Plaza Jogjakarta و هتل Puri Artha انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Yogyakarta هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل هتل Merapi Merbabu Yogyakarta را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرYogyakarta برای رفتن با کودکان هتل های هتل Abadi Malioboro Jogja ،هتل Ibis Styles Yogyakarta و هتل Sheraton Mustika Yogyakarta Resort & Spa هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Puri Artha ،هتل Mesastila Resort And Spa و هتل The Grand Palace Yogyakarta را در شهر Yogyakarta انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Yogyakarta بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Mesastila Resort And Spa ،هتل Melia Purosani Yogyakarta و هتل Prime Plaza Jogjakarta هستند.

در شهر Yogyakarta هتل های هتل Kimaya Sudirman Yogyakarta By Harris ،هتل Santika Premiere Jogja و هتل Mesastila Resort And Spa پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Yogyakarta با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Prime Plaza Jogjakarta ،هتل Mesastila Resort And Spa و هتل Ibis Yogyakarta Malioboro.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Yogyakarta هتل های هتل Santika Premiere Jogja ،هتل Melia Purosani Yogyakarta و هتل Kimaya Sudirman Yogyakarta By Harris هستند.

در شهر Yogyakarta هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Kimaya Sudirman Yogyakarta By Harris ،هتل Melia Purosani Yogyakarta و هتل Mesastila Resort And Spa هستند.

برای رزرو هتل در شهر Yogyakarta که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Santika Premiere Jogja ،هتل Melia Purosani Yogyakarta و هتل Kimaya Sudirman Yogyakarta By Harris بروید.