هتل در Calcutta

توریسم در Calcutta

از اقامت خود در Calcutta لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Calcutta را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Calcutta، هند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Calcutta وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Calcutta ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Calcutta هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از هند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Calcutta لذت ببرید.
Calcutta امروز 33°C
34°C | 28°C

در Calcutta، حداقل دما 28 و حداکثر آن 34 خواهد بود. بین ساعات 12 تا 18 روز افزایش دما و گرمای چشمگیر پیش‌بینی می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 36°C | 28°C
  • پنجشنبه
  • 36°C | 29°C
  • جمعه
  • 37°C | 29°C

شهرهای کوچک نزدیک Calcutta

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1070 :Calcutta

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Calcutta

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Calcutta اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 23 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 5 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 28 برای شما هزینه خواهد داشت.

پانسیون Smart Airport Couple Friendly Guset House و پانسیون Fantasy Stay Fusion نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Kolkata - Calcutta هستند.

اگر میخواهید در شهر Calcutta هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Fortune Park Panchwati ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Kenilworth , Kolkata بروید.

اگر در شهر Calcutta به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Fortune Park Panchwati، هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Hindusthan International Kolkata انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرCalcutta برای رفتن با کودکان هتل های هتل Kenilworth , Kolkata ،هتل The Astor Kolkata و هتل Hindusthan International Kolkata هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Hindusthan International Kolkata ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Kenilworth , Kolkata را در شهر Calcutta انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Calcutta بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Hyatt Regency Kolkata ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Fortune Park Panchwati هستند.

در شهر Calcutta هتل های هتل The Park Kolkata ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Taj Bengal پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Calcutta با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Fortune Park Panchwati ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Hindusthan International Kolkata.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Calcutta هتل های هتل The Park Kolkata ،هتل The Oberoi Grand Kolkata و هتل Taj Bengal هستند.