هتل در دهلی نو

توریسم در دهلی نو

هتل در دهلی

دهلی یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمدترین شهر های جهان است. شهری پر از نور و سر شار از مزه های متنوع، شهری پر سر و صدا و سر زنده که هیچ گاه از حرکت باز نمی ماند. در میان مثلث طلایی هند نام دهلی در کنار شهر های آگرا و جیپور میدرخشد. به دنبال هتل در دهلی هستید؟ میتوانید در دستینیا به راحتی هر آنچه که به دنبال آن هستید را میتوانید پیدا کنید.

همان طور که فقر در برخی نقاط هند به وضوح دیده میشود، مکان های لوکس زیادی نیز در سطح شهر وجود دارد. اگر به دنبال هتل لوکس در دهلی هستید میتوانید به سراغ ایبیز هتل دهلی بروید و هتل 5 ستاره ی اروس هم میتواند انتظارات شما را از یک هتل لوکس بر آورده کند. هتل مایور ویهارنویدا هم از جمله هتل های محبوب دهلی هستند. 

برای آنکه بتوانید راحتتر در شهر به گشت و گذار بپردازید و نقاط مختلف دهلی را کشف کنید میتوانید هتلتان را در مرکز شهر رزرو کنید. هتل سیتی استار، کابانا پاهار گنج، ایو رومز، هتل های هستنید که دارای دسترسی مناسب و موقعیت مکانی خوبی هستند. اگر برای سفر کاری به هند میروید. هتل ایندیرا اینترنشنال، هتل کایلاش و هتل رادیسون بلو میتواند گزینه های خوبی برای شما باشد. اکثر این هتل ها دارای صبحانه ی رایگان نیز میشوند.

هتل ارزان در دهلی

دهلی نسبت به دیگر شهر های هند شهر نسبتا ارزانی به حساب نمی آید، اما با مدیریت د ر بودجه تان میتوانید سفری اقتصادی را به این منطقه تجربه کنید . برای کسانی که به دنبال هتل ارزان در دهلی هستند، هتل دو ستاره آماکس این ، هتل سان استار و هتل ایو رومز ناگرا انتخاب های به صرفه و اقتصادی به شمار می آیند. در سفر به دهلی فراموش نکنید که به قلعه ی سرخ، دروازه ی هند و گالری ملی هنر های نوگرا سر بزنید، در خیابان های شلوغ چاندی چوک قدم بزنید و از غذاهای خیابانی و متنوع آن لذت ببرید، از کشف ناشناخته ها نترسید و دل به تجربه های جدید دهید. هتل خود را هر چه زودتر  با قیمت های استثنایی برای سفر به کشور رنگ ها رزرو کنید.

دهلی نو امروز 39°C
40°C | 35°C

در دهلی نو، حداقل دما 35 و حداکثر آن 40 خواهد بود. هوای بسیار گرم پیش‌بینی می‌شود؛ سعی کنید در اواسط روز بیرون نروید، آب بنوشید و در جاهای خنک بمانید.

  • چهارشنبه
  • 37°C | 30°C
  • پنجشنبه
  • 34°C | 28°C
  • جمعه
  • 36°C | 30°C

شهرهای کوچک نزدیک دهلی نو

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 2942 :دهلی نو

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در دهلی نو

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر دهلی نو اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 15 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 5 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 52 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Cozy Cave Near Igi Airport Delhi و هتل Arch Suites Near Aerocity نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه دهلی نو-ایندیرا گاندی هستند.

اگر در شهر دهلی نو به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل The Claridges New Delhi، هتل Haveli Hauz Khas و هتل The Connaught, New Delhi Ihcl Seleqtions انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر دهلی نو فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Singh Continental ،هتل Sun Village Near New Delhi Railway Station و هتل The Pearl A Royal Residency هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهردهلی نو برای رفتن با کودکان هتل های هتل Hyatt Regency Delhi ،هتل Eros New Delhi Nehru Place و هتل The Connaught, New Delhi Ihcl Seleqtions هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل The Connaught, New Delhi Ihcl Seleqtions ،هتل The Claridges New Delhi و هتل Hyatt Regency Delhi را در شهر دهلی نو انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر دهلی نو بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Haveli Hauz Khas ،هتل The Leela Palace New Delhi و هتل The Imperial هستند.

در شهر دهلی نو هتل های Fabhotel Prime Shervani و هتل Stellar Resorts پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر دهلی نو با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل The Claridges New Delhi ،هتل Haveli Hauz Khas و هتل Hyatt Regency Delhi.

بهترین هتل های استخر دار در شهر دهلی نو هتل های هتل The Leela Palace New Delhi ،هتل The Oberoi New Delhi و هتل The Imperial هستند.