هتل در Bangalore

توریسم در Bangalore

از اقامت خود در Bangalore لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Bangalore را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Bangalore، هند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Bangalore وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Bangalore ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Bangalore هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از هند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Bangalore لذت ببرید.
Bangalore امروز 22°C
23°C | 20°C

در Bangalore، حداقل دما 20 و حداکثر آن 23 خواهد بود. از آنجا که در طول روز هوا گرم خواهد بود، داشتن لباس خنک توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 26°C | 20°C
  • پنجشنبه
  • 26°C | 20°C
  • جمعه
  • 24°C | 20°C

شهرهای کوچک نزدیک Bangalore

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 1839 :Bangalore

فیلترها

فیلترها
نوع اقامت
ستاره‌

سوال‌های متداول درباره هتل در Bangalore

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Bangalore اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 23 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 6 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 46 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل The Blossoms و هتل Pigeon International نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Bangalore - Hindustan هستند.

اگر در شهر Bangalore به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Southern Star Bangalore، هتل The Leela Palace Bengaluru و هتل Royal Orchid Bangalore انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Bangalore فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل The Jamayca ،Lime Tree Hotel MG Road و هتل Bloom Indiranagar هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرBangalore برای رفتن با کودکان هتل های هتل Royal Orchid Bangalore ،هتل Royal Orchid Central Bangalore و هتل Taj West End هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Southern Star Bangalore ،هتل The Leela Palace Bengaluru و هتل Royal Orchid Bangalore را در شهر Bangalore انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Bangalore بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Southern Star Bangalore ،هتل The Leela Palace Bengaluru و هتل The Lalit Ashok Bangalore هستند.

در شهر Bangalore هتل هتل Mint Green Path پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Bangalore با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Southern Star Bangalore ،هتل The Leela Palace Bengaluru و هتل St. Mark S.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Bangalore هتل های هتل The Leela Palace Bengaluru ،هتل Itc Windsor, A Luxury Collection , Bengaluru و هتل The Paul Bangalore هستند.