رفتن به مطلب

هتل در Akureyri

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 8 :Akureyri

دیدن نقشه

Icelandair Hotel Akureyri ستاره‌

Akureyri 714 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 653

هتل Nordurland ستاره‌

Akureyri 902 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 135

هتل Edda Akureyri ستاره‌

Akureyri 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 224

Kea By Keahotels ستاره‌

Akureyri 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 494

هتل Harpa ستاره‌

Akureyri 942 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Hótel Akureyri

Akureyri 580 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 171

هتل Natur ستاره‌

Akureyri 10 کیلومتر از مرکز شهر

هتل Kjarnalundur ستاره‌

Akureyri 4.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Akureyri

از اقامت خود در Akureyri لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Akureyri را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Akureyri، ایسلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Akureyri وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Akureyri ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Akureyri هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایسلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Akureyri لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Akureyri امروز 0°C
1°C | ‎−6°C

در Akureyri، حداقل دما -6 و حداکثر آن 1 خواهد بود. به دلیل هوای سرد، توصیه می‌شود لباس گرم بپوشید.

  • جمعه
  • ‎−5°C | ‎−7°C
  • شنبه
  • ‎−5°C | ‎−11°C
  • یکشنبه
  • ‎−6°C | ‎−11°C
  • دوشنبه
  • ‎−5°C | ‎−10°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Akureyri با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nordurland ،Icelandair Hotel Akureyri و هتل Hótel Akureyri می باشند.

هتل Kjarnalundur نزدیکترین هتل به فرودگاه Akureyri است.

اگر در شهر Akureyri به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Icelandair Hotel Akureyri و Kea By Keahotels انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرAkureyri برای رفتن با کودکان هتل های هتل Hótel Akureyri و Icelandair Hotel Akureyri هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Icelandair Hotel Akureyri و هتل Hótel Akureyri را در شهر Akureyri انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Akureyri بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Kea By Keahotels ،Icelandair Hotel Akureyri و هتل Nordurland هستند.

در شهر Akureyri هتل های Kea By Keahotels ،Icelandair Hotel Akureyri و هتل Nordurland پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Akureyri با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Kea By Keahotels ،Icelandair Hotel Akureyri و هتل Nordurland.

برای رزرو هتل در شهر Akureyri که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Kea By Keahotels ،Icelandair Hotel Akureyri و هتل Nordurland بروید.