رفتن به مطلب

هتل در Egilstadir

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 7 :Egilstadir

دیدن نقشه

Icelandair Hotel Heard ستاره‌

Egilstadir 758 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 286

هتل Edda Egilsstadir ستاره‌

Egilstadir 264 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 91

هتل Egilsstadir ستاره‌

Egilstadir 352 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 22

هتل Eyvindará ستاره‌

Egilstadir 1.3 کیلومتر از مرکز شهر

هتل Foss Valaskjalf ستاره‌

Egilstadir امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Edda Eidar

Egilstadir 12.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Valaskjalf ستاره‌

Egilstadir 480 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Egilstadir

از اقامت خود در Egilstadir لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Egilstadir را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Egilstadir، ایسلند را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Egilstadir وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Egilstadir ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Egilstadir هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از ایسلند است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Egilstadir لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Egilstadir امروز ‎−4°C
‎−3°C | ‎−10°C

در Egilstadir، حداقل دما -10 و حداکثر آن -3 خواهد بود. به دلیل هوای سرد، توصیه می‌شود لباس گرم بپوشید. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از ‎−3°C شود.

  • یکشنبه
  • ‎−4°C | ‎−10°C
  • دوشنبه
  • ‎−3°C | ‎−8°C
  • سه‌شنبه
  • ‎−3°C | ‎−8°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Egilstadir با بالاترین امتیاز هتل های هتل Edda Egilsstadir ،Icelandair Hotel Heard و هتل Egilsstadir می باشند.

اگر در شهر Egilstadir به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Icelandair Hotel Heard و هتل Edda Egilsstadir انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرEgilstadir برای رفتن با کودکان هتل های هتل Edda Egilsstadir و Icelandair Hotel Heard هستند.

در شهر Egilstadir بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Icelandair Hotel Heard و هتل Edda Egilsstadir هستند.

در شهر Egilstadir هتل های Icelandair Hotel Heard و هتل Edda Egilsstadir پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Egilstadir با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Icelandair Hotel Heard و هتل Edda Egilsstadir.

برای رزرو هتل در شهر Egilstadir که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Icelandair Hotel Heard و هتل Edda Egilsstadir بروید.