رفتن به مطلب

هتل در Balatonfured

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 9 :Balatonfured

دیدن نقشه

هتل Annabella ستاره‌

Balatonfured 951 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 115

Anna Grand Hotel ستاره‌

Balatonfured امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 643

هتل Margareta ستاره‌

Balatonfured 665 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 24

هتل Park ستاره‌

Balatonfured 69 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Silver Resort

Balatonfured 434 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 163

هتل Marina ستاره‌

Balatonfured 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 107

هتل Flamingo ستاره‌

Balatonfured 889 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Ipoly Residence ستاره‌

Balatonfured 422 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Holiday Club Fuered ستاره‌

Balatonfured 793 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Balatonfured

از اقامت خود در Balatonfured لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Balatonfured را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Balatonfured، مجارستان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Balatonfured وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Balatonfured ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Balatonfured هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از مجارستان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Balatonfured لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Balatonfured امروز 8°C
8°C | 2°C

در Balatonfured، حداقل دما 2 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. بادهای شدید هوا را بسیار خنک‌تر از 8°C می‌کنند. بادهای شدید - در جاده‌ها مراقب باشید.

  • شنبه
  • 9°C | 2°C
  • یکشنبه
  • 9°C | 7°C
  • دوشنبه
  • 11°C | 7°C
  • سه‌شنبه
  • 8°C | 6°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Balatonfured با بالاترین امتیاز هتل های هتل Margareta ،هتل Annabella و هتل Silver Resort می باشند.

اگر در شهر Balatonfured به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Margareta انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرBalatonfured برای رفتن با کودکان هتل های هتل Margareta ،هتل Silver Resort و هتل Annabella هستند.

در شهر Balatonfured بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Annabella ،Anna Grand Hotel و هتل Margareta هستند.

در شهر Balatonfured هتل های هتل Annabella ،Anna Grand Hotel و هتل Margareta پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Balatonfured با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Annabella ،Anna Grand Hotel و هتل Margareta.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Balatonfured هتل های هتل Annabella ،Anna Grand Hotel و هتل Margareta هستند.

برای رزرو هتل در شهر Balatonfured که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Annabella ،Anna Grand Hotel و هتل Margareta بروید.