رفتن به مطلب

هتل در Rethymno

.  
.

توریسم در Rethymno

از اقامت خود در Rethymno لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Rethymno را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Rethymno، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Rethymno وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Rethymno ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Rethymno هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Rethymno لذت ببرید.

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Rethymno با بالاترین امتیاز هتل های هتل Ideon ،Casa Moazzo و هتل Aquila Porto Rethymno می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Rethymno اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 40 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 27 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 49 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Rethymno هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های White Palace Grecotel Luxury Resort ،Grecotel Creta Palace و هتل Atlantis Beach بروید.

اگر قصد سفر به شهر Rethymno با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Casa Moazzo ،Avli Lounge Apartments و هتل Ideon.

اگر در شهر Rethymno به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Grecotel Creta Palace، هتل Ideon و White Palace Grecotel Luxury Resort انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر Rethymno فقط مخصوص بزرگسالان است، Eva Bay Hotel ،هتل Kissandros و هتل Pepi Studios هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرRethymno برای رفتن با کودکان هتل های Grecotel Creta Palace ،White Palace Grecotel Luxury Resort و Avli Lounge Apartments هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Casa Vitae ،Avli Lounge Apartments و Casa Moazzo را در شهر Rethymno انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Rethymno بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Casa Vitae ،Avli Lounge Apartments و Casa Moazzo هستند.

در شهر Rethymno هتل های هتل Ideon ،Avli Lounge Apartments و Grecotel Creta Palace پذیرش 24 ساعته دارند.