رفتن به مطلب

هتل در Alexandroupolis

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 7 :Alexandroupolis

دیدن نقشه

هتل Ramada Plaza Thraki ستاره‌

Alexandroupolis 12.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 230

هتل Astir Alexandroupolis ستاره‌

Alexandroupolis 13.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 345

هتل Alexander Beach ستاره‌

Alexandroupolis 11.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 220

هتل Nefeli ستاره‌

Alexandroupolis 13.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 54

هتل Plaza ستاره‌

Alexandroupolis 13.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 13

هتل Athina

Alexandroupolis 13.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Astir Hotel & Motel ستاره‌

Alexandroupolis 13.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 1

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Alexandroupolis

از اقامت خود در Alexandroupolis لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Alexandroupolis را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Alexandroupolis، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Alexandroupolis وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Alexandroupolis ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Alexandroupolis هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Alexandroupolis لذت ببرید.

هتل‌های نزدیک Alexandroupolis

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Alexandroupolis امروز 7°C
8°C | 4°C

در Alexandroupolis، حداقل دما 4 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 8°C | 4°C
  • شنبه
  • 7°C | 2°C
  • یکشنبه
  • 9°C | 1°C
  • دوشنبه
  • 16°C | 4°C

هتل Alexander Beach نزدیکترین هتل به فرودگاه Alexandroupoli است.

اگر در شهر Alexandroupolis به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Nefeli، هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرAlexandroupolis برای رفتن با کودکان هتل های هتل Nefeli ،هتل Astir Alexandroupolis و هتل Ramada Plaza Thraki هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Nefeli را در شهر Alexandroupolis انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Alexandroupolis بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Nefeli هستند.

در شهر Alexandroupolis هتل های هتل Nefeli ،هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Alexandroupolis با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Nefeli ،هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Alexandroupolis هتل های هتل Nefeli ،هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis هستند.

در شهر Alexandroupolis هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Nefeli ،هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis هستند.

برای رزرو هتل در شهر Alexandroupolis که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Nefeli ،هتل Ramada Plaza Thraki و هتل Astir Alexandroupolis بروید.