رفتن به مطلب

هتل در Kifisiá

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 9 :Kifisiá

دیدن نقشه

هتل Theoxenia Palace ستاره‌

Kifisiá 389 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 326

هتل Theoxenia House ستاره‌

Kifisiá 559 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 62

هتل Pentelikon ستاره‌

Kifisiá 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 123

هتل Kefalari Suites ستاره‌

Kifisiá 479 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 57

هتل Des Roses ستاره‌

Kifisiá 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 70

Coco-Mat Hotel Nafsika ستاره‌

Kifisiá 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Pines ستاره‌

Kifisiá 3.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Semiramis ستاره‌

Kifisiá 300 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 247

هتل Twentyone ستاره‌

Kifisiá 473 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 77

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Kifisiá

از اقامت خود در Kifisiá لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Kifisiá را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Kifisiá، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Kifisiá وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Kifisiá ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Kifisiá هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Kifisiá لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Kifisiá امروز 12°C
14°C | 8°C

در Kifisiá، حداقل دما 8 و حداکثر آن 14 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • 14°C | 7°C
  • چهارشنبه
  • 14°C | 8°C
  • پنجشنبه
  • 16°C | 8°C
  • جمعه
  • 10°C | 7°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Kifisiá با بالاترین امتیاز هتل های هتل Kefalari Suites ،هتل Semiramis و هتل Theoxenia Palace می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Kifisiá اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 73 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 34 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 79 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Kifisiá هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Theoxenia Palace و هتل Theoxenia House بروید.

اگر در شهر Kifisiá به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Theoxenia House و هتل Twentyone انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرKifisiá برای رفتن با کودکان هتل های هتل Theoxenia Palace ،هتل Theoxenia House و هتل Semiramis هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Theoxenia Palace و هتل Theoxenia House را در شهر Kifisiá انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Kifisiá بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Kefalari Suites ،هتل Semiramis و هتل Des Roses هستند.

در شهر Kifisiá هتل های هتل Des Roses ،هتل Semiramis و هتل Theoxenia Palace پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Kifisiá با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Theoxenia Palace ،هتل Semiramis و هتل Theoxenia House.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Kifisiá هتل های هتل Theoxenia Palace ،هتل Semiramis و هتل Theoxenia House هستند.

در شهر Kifisiá هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Theoxenia Palace ،هتل Semiramis و هتل Theoxenia House هستند.