رفتن به مطلب

هتل در Serres

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 8 :Serres

دیدن نقشه

هتل Metropolis ستاره‌

Serres امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 11

هتل Galaxy ستاره‌

Serres 422 متر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 17

هتل Acropol ستاره‌

Serres امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 21

Elpida Hotel

Serres امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 37

هتل Alexander ستاره‌

Serres امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 13

Philippos Xenia Hotel Serres ستاره‌

Serres 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 151

هاستل Lailias Mount Resort ستاره‌

Serres 18.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Chateaux Constantin Hotel

Serres 14.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Serres

از اقامت خود در Serres لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Serres را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Serres، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Serres وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Serres ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Serres هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Serres لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Serres امروز 10°C
13°C | 5°C

در Serres، حداقل دما 5 و حداکثر آن 13 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 13°C | 4°C
  • دوشنبه
  • 15°C | 5°C
  • سه‌شنبه
  • 17°C | 8°C
  • چهارشنبه
  • 15°C | 8°C

نزدیک ترین هتل به مرکز شهر Serres با بالاترین امتیاز هتل هتل Galaxy می باشد.

اگر در شهر Serres به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Acropol، Philippos Xenia Hotel Serres و هتل Alexander انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Philippos Xenia Hotel Serres را در شهر Serres انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Serres بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Philippos Xenia Hotel Serres و Elpida Hotel هستند.

در شهر Serres هتل های هتل Acropol ،Philippos Xenia Hotel Serres و هتل Metropolis پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Serres با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Acropol ،Philippos Xenia Hotel Serres و هتل Metropolis.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Serres هتل های هتل Acropol ،Philippos Xenia Hotel Serres و هتل Alexander هستند.

در شهر Serres هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل Acropol ،Philippos Xenia Hotel Serres و Elpida Hotel هستند.

برای رزرو هتل در شهر Serres که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Acropol ،Philippos Xenia Hotel Serres و هتل Metropolis بروید.