رفتن به مطلب

هتل در Larissa

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 9 :Larissa

دیدن نقشه

هتل Larissa Imperial ستاره‌

Larissa امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 196

هتل Metropol ستاره‌

Larissa 338 متر از مرکز شهر امتیاز: 2.5 / 5 دیدگاه‌ها 72

هتل Divani Palace Larissa ستاره‌

Larissa 436 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 124

Helena Hotel Larisa ستاره‌

Larissa 488 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 50

هتل Asteras ستاره‌

Larissa 423 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 35

هتل Dionissos ستاره‌

Larissa 454 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 71

هتل Gr Louis Larisa

Larissa 582 متر از مرکز شهر امتیاز: 1 / 5 دیدگاه‌ها 1

Achillion Hotel Larisa ستاره‌

Larissa 948 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 32

هتل Park ستاره‌

Larissa 643 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Larissa

از اقامت خود در Larissa لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Larissa را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Larissa، یونان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Larissa وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Larissa ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Larissa هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از یونان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Larissa لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Larissa امروز 9°C
10°C | 3°C

در Larissa، حداقل دما 3 و حداکثر آن 10 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 12°C | 2°C
  • دوشنبه
  • 16°C | 5°C
  • سه‌شنبه
  • 13°C | 6°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Larissa با بالاترین امتیاز هتل های Achillion Hotel Larisa ،هتل Divani Palace Larissa و هتل Dionissos می باشند.

هتل Dionissos و Helena Hotel Larisa نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه Larissa-Larisa هستند.

اگر میخواهید در شهر Larissa هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Asteras ،هتل Dionissos و Helena Hotel Larisa بروید.

اگر در شهر Larissa به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Dionissos، هتل Larissa Imperial و هتل Metropol انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرLarissa برای رفتن با کودکان هتل های Helena Hotel Larisa و هتل Larissa Imperial هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Achillion Hotel Larisa ،هتل Larissa Imperial و هتل Dionissos را در شهر Larissa انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Larissa بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Larissa Imperial ،هتل Divani Palace Larissa و هتل Dionissos هستند.

در شهر Larissa هتل های هتل Larissa Imperial ،هتل Divani Palace Larissa و Achillion Hotel Larisa پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Larissa با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Larissa Imperial ،هتل Divani Palace Larissa و Achillion Hotel Larisa.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Larissa هتل های هتل Divani Palace Larissa و هتل Larissa Imperial هستند.