رفتن به مطلب

هتل در Gibraltar

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 5 :Gibraltar

دیدن نقشه

هتل The Rock ستاره‌

Gibraltar 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1734

هتل Sunborn Gibraltar ستاره‌

Gibraltar 292 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Bristol ستاره‌

Gibraltar 740 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 641

هتل The Caleta ستاره‌

Gibraltar 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 938

هتل O'Callaghan Eliott ستاره‌

Gibraltar 597 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1714

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Gibraltar

از اقامت خود در Gibraltar لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Gibraltar را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Gibraltar، جبل طارق را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Gibraltar وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Gibraltar ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Gibraltar هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از جبل طارق است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Gibraltar لذت ببرید.

هتل‌ها بر اساس موضوع

Gibraltar امروز 15°C
15°C | 14°C

در Gibraltar، حداقل دما 14 و حداکثر آن 15 خواهد بود. در طول روز هوای خوب پیش‌بینی می‌شود.

  • جمعه
  • 15°C | 14°C
  • شنبه
  • 15°C | 14°C
  • یکشنبه
  • 15°C | 14°C
  • دوشنبه
  • 15°C | 12°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Gibraltar با بالاترین امتیاز هتل های هتل O'Callaghan Eliott و هتل Bristol می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Gibraltar اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 64 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 49 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 76 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر در شهر Gibraltar به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل The Rock انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرGibraltar برای رفتن با کودکان هتل های هتل The Rock و هتل O'Callaghan Eliott هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل The Caleta را در شهر Gibraltar انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Gibraltar بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل O'Callaghan Eliott ،هتل The Caleta و هتل The Rock هستند.

در شهر Gibraltar هتل های هتل O'Callaghan Eliott ،هتل The Caleta و هتل The Rock پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Gibraltar با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل O'Callaghan Eliott ،هتل The Caleta و هتل The Rock.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Gibraltar هتل های هتل O'Callaghan Eliott ،هتل The Caleta و هتل The Rock هستند.

در شهر Gibraltar هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل The Caleta و هتل O'Callaghan Eliott هستند.