رفتن به مطلب

هتل در Offenburg

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 8 :Offenburg

دیدن نقشه

EHM Hotel Offenburg City ستاره‌

Offenburg 630 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 28

Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz ستاره‌

Offenburg 767 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 701

هتل Union ستاره‌

Offenburg 567 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 35

هتل Rammersweier Hof ستاره‌

Offenburg 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 63

پانسیون Gasthaus Blume ستاره‌

Offenburg 2.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Central ستاره‌

Offenburg 634 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Traube ستاره‌

Offenburg 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 22

هتل Sonne ستاره‌

Offenburg 149 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Offenburg

از اقامت خود در Offenburg لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Offenburg را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Offenburg، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Offenburg وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Offenburg ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Offenburg هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Offenburg لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Offenburg امروز 10°C
10°C | 6°C

در Offenburg، حداقل دما 6 و حداکثر آن 10 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 7°C | 2°C
  • شنبه
  • 10°C | 1°C
  • یکشنبه
  • 12°C | 6°C
  • دوشنبه
  • 11°C | 4°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Offenburg با بالاترین امتیاز هتل های EHM Hotel Offenburg City ،Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz و هتل Union می باشند.

اگر در شهر Offenburg به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرOffenburg برای رفتن با کودکان هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz است.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz را در شهر Offenburg انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Offenburg بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Rammersweier Hof ،Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz و هتل Union هستند.

در شهر Offenburg هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Offenburg با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Rammersweier Hof ،Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz و هتل Union.

بهترین هتل استخر دار در شهر Offenburg هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz است.

برای رزرو هتل در شهر Offenburg که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل Mercure Hotel Offenburg am Messeplatz بروید.