رفتن به مطلب

هتل در Bad Soden

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 10 :Bad Soden

دیدن نقشه

هتل Milbor ستاره‌

Bad Soden 389 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Rheinischer Hof ستاره‌

Bad Soden 449 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 72

H+ Hotel Bad Soden ستاره‌

Bad Soden 154 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 176

هتل Concorde ستاره‌

Bad Soden 447 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 67

هتل Thermen ستاره‌

Bad Soden 626 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Salina ستاره‌

Bad Soden 656 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Waldhotel Bad Soden ستاره‌

Bad Soden 723 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Bonjour ستاره‌

Bad Soden 767 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل La Maison ستاره‌

Bad Soden 796 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

پانسیون Krone Gästehaus ستاره‌

Bad Soden 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Bad Soden

از اقامت خود در Bad Soden لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Bad Soden را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Bad Soden، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Bad Soden وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Bad Soden ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Bad Soden هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Bad Soden لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Bad Soden امروز 11°C
11°C | 6°C

در Bad Soden، حداقل دما 6 و حداکثر آن 11 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 10°C | 5°C
  • دوشنبه
  • 8°C | 5°C
  • سه‌شنبه
  • 8°C | 3°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Bad Soden با بالاترین امتیاز هتل های H+ Hotel Bad Soden ،هتل Concorde و هتل Rheinischer Hof می باشند.

اگر در شهر Bad Soden به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل H+ Hotel Bad Soden انتخاب مناسبی برای شماست.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های H+ Hotel Bad Soden ،هتل Concorde و هتل Rheinischer Hof را در شهر Bad Soden انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Bad Soden بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند H+ Hotel Bad Soden ،هتل Concorde و هتل Rheinischer Hof هستند.

در شهر Bad Soden هتل های هتل Concorde و H+ Hotel Bad Soden پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Bad Soden با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: H+ Hotel Bad Soden ،هتل Concorde و هتل Rheinischer Hof.

در شهر Bad Soden هتل دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشد هتل H+ Hotel Bad Soden است.

برای رزرو هتل در شهر Bad Soden که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Concorde و H+ Hotel Bad Soden بروید.