رفتن به مطلب

هتل در Freiburg im Breisgau

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 45 :Freiburg im Breisgau

دیدن نقشه

Novotel Freiburg am Konzerthaus ستاره‌

Freiburg im Breisgau 986 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1524

InterCityHotel Freiburg ستاره‌

Freiburg im Breisgau 929 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 340

Stadthotel Freiburg Kolping ستاره‌

Freiburg im Breisgau 194 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 163

Hotel Classic

Freiburg im Breisgau 3.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 75

هتل Stadt Freiburg ستاره‌

Freiburg im Breisgau 2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 183

هتل Colombi ستاره‌

Freiburg im Breisgau 481 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 399

Park Hotel Post-Freiburg ستاره‌

Freiburg im Breisgau 626 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 284

Best Western Premier Hotel Victoria ستاره‌

Freiburg im Breisgau 537 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 321

Central Hotel Freiburg ستاره‌

Freiburg im Breisgau 216 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 139

هتل Dorint An den Thermen Freiburg ستاره‌

Freiburg im Breisgau 6.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 259

هتل City ستاره‌

Freiburg im Breisgau 180 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 104

هتل Schloss Reinach ستاره‌

Freiburg im Breisgau 12 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 160

هتل Rheingold ستاره‌

Freiburg im Breisgau 795 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 142

Hotel Hirschen ستاره‌

Freiburg im Breisgau 4.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 221

Mercure Hotel Freiburg Am Muenster ستاره‌

Freiburg im Breisgau 69 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Am Stadtgarten

Freiburg im Breisgau 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 177

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Freiburg im Breisgau

از اقامت خود در Freiburg im Breisgau لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Freiburg im Breisgau را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Freiburg im Breisgau، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Freiburg im Breisgau وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Freiburg im Breisgau ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Freiburg im Breisgau هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Freiburg im Breisgau لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Freiburg im Breisgau امروز 9°C
9°C | 2°C

در Freiburg im Breisgau، حداقل دما 2 و حداکثر آن 9 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 7°C | 1°C
  • دوشنبه
  • 5°C | 0°C
  • سه‌شنبه
  • 2°C | ‎−3°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Freiburg im Breisgau با بالاترین امتیاز هتل های هتل Colombi ،هتل Oberkirch's Weinstuben و Park Hotel Post-Freiburg می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Freiburg im Breisgau اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 52 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 49 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 111 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر میخواهید در شهر Freiburg im Breisgau هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های Mercure Hotel Panorama Freiburg ،هتل Oberkirch's Weinstuben و هتل Colombi بروید.

اگر در شهر Freiburg im Breisgau به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Hotel Hirschen، هتل Colombi و هتل Dorint An den Thermen Freiburg انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرFreiburg im Breisgau برای رفتن با کودکان هتل های Mercure Hotel Panorama Freiburg ،هتل Colombi و هتل Oberkirch's Weinstuben هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Stadt Freiburg ،Best Western Premier Hotel Victoria و هتل Minerva را در شهر Freiburg im Breisgau انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Freiburg im Breisgau بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Mercure Hotel Panorama Freiburg ،هتل Oberkirch's Weinstuben و هتل Colombi هستند.

در شهر Freiburg im Breisgau هتل های Mercure Hotel Panorama Freiburg ،هتل Oberkirch's Weinstuben و هتل Colombi پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Freiburg im Breisgau با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Mercure Hotel Panorama Freiburg ،هتل Oberkirch's Weinstuben و هتل Colombi.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Freiburg im Breisgau هتل های هتل Colombi ،Mercure Hotel Panorama Freiburg و Hotel Hirschen هستند.