رفتن به مطلب

هتل در Breitnau

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 3 :Breitnau

دیدن نقشه

هتل Best Western Hofgut Sternen ستاره‌

Breitnau 2.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 282

هتل Faller ستاره‌

Breitnau 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Ferienhotel Kaisers Tanne ستاره‌

Breitnau 1.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Breitnau

از اقامت خود در Breitnau لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Breitnau را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Breitnau، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Breitnau وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Breitnau ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Breitnau هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Breitnau لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Breitnau امروز 9°C
9°C | 2°C

در Breitnau، حداقل دما 2 و حداکثر آن 9 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 7°C | 1°C
  • دوشنبه
  • 5°C | 0°C
  • سه‌شنبه
  • 2°C | ‎−3°C

اگر در شهر Breitnau به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Best Western Hofgut Sternen انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرBreitnau برای رفتن با کودکان هتل هتل Best Western Hofgut Sternen است.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل هتل Best Western Hofgut Sternen را در شهر Breitnau انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در هتل هتل Best Western Hofgut Sternen در شهر Breitnau میتوانید از اتاق های مخصوص افراد غیر سیگاری استتفاده کنید.

در شهر Breitnau هتل هتل Best Western Hofgut Sternen پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Breitnau با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتلی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشد، مثل هتل: هتل Best Western Hofgut Sternen.

برای رزرو هتل در شهر Breitnau که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل هتل Best Western Hofgut Sternen بروید.