رفتن به مطلب

هتل در Oberwiesenthal

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 16 :Oberwiesenthal

دیدن نقشه

Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal ستاره‌

Oberwiesenthal 925 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 79

Hotel Am Fichtelberg ستاره‌

Oberwiesenthal 470 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 90

Rathaushotel Oberwiesenthal ستاره‌

Oberwiesenthal 256 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 70

Alpina Lodge Hotel Oberwiesenthal ستاره‌

Oberwiesenthal 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Familotel Elldus Resort ستاره‌

Oberwiesenthal 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Panorama Hotel Oberwiesenthal

Oberwiesenthal 1.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 43

Relaxhotel Sachsenbaude

Oberwiesenthal 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 36

هتل Fichtelberghütte ستاره

Oberwiesenthal 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

K1 Sport Hotel ستاره‌

Oberwiesenthal 748 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Jens Weissflog ستاره‌

Oberwiesenthal 2.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Rathaushotels Oberwiesentahl - Am Kirchberg ستاره‌

Oberwiesenthal 396 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Schwarzes Ross ستاره‌

Oberwiesenthal 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Rotgiesserhaus ستاره‌

Oberwiesenthal 205 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Deutscher Kaiser ستاره‌

Oberwiesenthal 360 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

تختخواب و صبحانه Riedel Pension - Wellness ستاره‌

Oberwiesenthal 1.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

تختخواب و صبحانه Am Zechengrund Pension ستاره‌

Oberwiesenthal 508 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Oberwiesenthal

از اقامت خود در Oberwiesenthal لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Oberwiesenthal را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Oberwiesenthal، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Oberwiesenthal وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Oberwiesenthal ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Oberwiesenthal هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Oberwiesenthal لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Oberwiesenthal امروز 1°C
1°C | ‎−3°C

در Oberwiesenthal، حداقل دما -3 و حداکثر آن 1 خواهد بود. به دلیل هوای سرد، توصیه می‌شود لباس گرم بپوشید. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از 1°C شود.

  • شنبه
  • 3°C | ‎−1°C
  • یکشنبه
  • 3°C | 0°C
  • دوشنبه
  • 3°C | 0°C
  • سه‌شنبه
  • 2°C | ‎−3°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Oberwiesenthal با بالاترین امتیاز هتل های Hotel Am Fichtelberg ،Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal و Rathaushotel Oberwiesenthal می باشند.

اگر در شهر Oberwiesenthal به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Panorama Hotel Oberwiesenthal، Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal و Hotel Am Fichtelberg انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال آرامش هستید و در شهر Oberwiesenthal هتلی میخواهید که فقط مخصوص برگسالان باشد، هتل Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal را به شما پیشنهاد میکنیم.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرOberwiesenthal برای رفتن با کودکان هتل های Panorama Hotel Oberwiesenthal ،Hotel Am Fichtelberg و Relaxhotel Sachsenbaude هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Rathaushotel Oberwiesenthal را در شهر Oberwiesenthal انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Oberwiesenthal بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal ،Relaxhotel Sachsenbaude و Panorama Hotel Oberwiesenthal هستند.

در شهر Oberwiesenthal هتل های Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal ،Relaxhotel Sachsenbaude و Panorama Hotel Oberwiesenthal پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Oberwiesenthal با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal ،Relaxhotel Sachsenbaude و Panorama Hotel Oberwiesenthal.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Oberwiesenthal هتل های Panorama Hotel Oberwiesenthal ،Relaxhotel Sachsenbaude و Hotel Am Fichtelberg هستند.

در شهر Oberwiesenthal هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal و Hotel Am Fichtelberg هستند.