رفتن به مطلب

هتل در Quedlinburg

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 26 :Quedlinburg

دیدن نقشه

Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ستاره‌

Quedlinburg 432 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 166

هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss ستاره‌

Quedlinburg 769 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 149

هتل Ferienresidenz Schlossblick ستاره‌

Quedlinburg 640 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 3

Hotel Domschatz ستاره‌

Quedlinburg 462 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 83

Residence Le Petit Palais ستاره‌

Quedlinburg 6.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Hotel Quedlinburger Hof ستاره‌

Quedlinburg 540 متر از مرکز شهر امتیاز: 3 / 5 دیدگاه‌ها 46

هتل Urlaub Im Fachwerk ستاره‌

Quedlinburg 827 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Acron Hotel Quedlinburg ستاره‌

Quedlinburg 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 18

هتل Balneolum ستاره‌

Quedlinburg 826 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Fachwerkhotel Vorhof Zur Hölle ستاره‌

Quedlinburg 660 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Hotel Dorothea Christiane Erxleben

Quedlinburg 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 5 / 5 دیدگاه‌ها 1

تختخواب و صبحانه Pension Möhring ستاره‌

Quedlinburg 6.2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Ringhotel Theophano ستاره‌

Quedlinburg 629 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Adelheid Hotel Garni

Quedlinburg 586 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Weingart Hotel-pension ستاره

Quedlinburg 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Zum Brauhaus ستاره‌

Quedlinburg 532 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Quedlinburg

از اقامت خود در Quedlinburg لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Quedlinburg را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Quedlinburg، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Quedlinburg وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Quedlinburg ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Quedlinburg هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Quedlinburg لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Quedlinburg امروز 10°C
10°C | 5°C

در Quedlinburg، حداقل دما 5 و حداکثر آن 10 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از 10°C شود.

  • سه‌شنبه
  • 7°C | 3°C
  • چهارشنبه
  • 6°C | 1°C
  • پنجشنبه
  • 7°C | 1°C
  • جمعه
  • 6°C | 2°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Quedlinburg با بالاترین امتیاز هتل های Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ،Hotel Domschatz و هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Quedlinburg اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 61 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 35 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 56 برای شما هزینه خواهد داشت.

اگر در شهر Quedlinburg به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss، Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg و Acron Hotel Quedlinburg انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرQuedlinburg برای رفتن با کودکان هتل های Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg و Hotel Domschatz هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ،Hotel Domschatz و Acron Hotel Quedlinburg را در شهر Quedlinburg انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Quedlinburg بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ،Hotel Domschatz و هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss هستند.

در شهر Quedlinburg هتل های Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg و هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Quedlinburg با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ،Hotel Domschatz و هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss.

برای رزرو هتل در شهر Quedlinburg که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Flair Hotel Schlossmühle Quedlinburg ،Hotel Domschatz و هتل Wyndham Garden Quedlinburg Stadtschloss بروید.