رفتن به مطلب

هتل در Pforzheim

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 12 :Pforzheim

دیدن نقشه

Grand City Hotel Residenz Pforzheim ستاره‌

Pforzheim 3.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 138

Parkhotel Pforzheim ستاره‌

Pforzheim 491 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 241

هتل Europa ستاره‌

Pforzheim 242 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Royal Hotel Pforzheim ستاره‌

Pforzheim 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 32

پانسیون Gästehaus Nagoldblick ستاره‌

Pforzheim 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Garni Gute Hoffnung ستاره‌

Pforzheim 764 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Hohenwart Forum ستاره‌

Pforzheim 6.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Gala Hotel ستاره‌

Pforzheim 2.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Floesserstube ستاره‌

Pforzheim 663 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Montana ستاره‌

Pforzheim 499 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل 12 Apostel ستاره‌

Pforzheim 645 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

تختخواب و صبحانه Pension Flößerstube ستاره‌

Pforzheim 703 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Pforzheim

از اقامت خود در Pforzheim لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Pforzheim را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Pforzheim، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Pforzheim وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Pforzheim ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Pforzheim هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Pforzheim لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Pforzheim امروز 9°C
9°C | 5°C

در Pforzheim، حداقل دما 5 و حداکثر آن 9 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 7°C | 2°C
  • شنبه
  • 10°C | 2°C
  • یکشنبه
  • 12°C | 7°C
  • دوشنبه
  • 10°C | 3°C

نزدیک ترین هتل به مرکز شهر Pforzheim با بالاترین امتیاز هتل Parkhotel Pforzheim می باشد.

اگر در شهر Pforzheim به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل Parkhotel Pforzheim انتخاب مناسبی برای شماست.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Royal Hotel Pforzheim را در شهر Pforzheim انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Pforzheim بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Grand City Hotel Residenz Pforzheim ،Parkhotel Pforzheim و Royal Hotel Pforzheim هستند.

در شهر Pforzheim هتل های Grand City Hotel Residenz Pforzheim ،Parkhotel Pforzheim و Royal Hotel Pforzheim پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Pforzheim با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Grand City Hotel Residenz Pforzheim ،Parkhotel Pforzheim و Royal Hotel Pforzheim.

در شهر Pforzheim هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Parkhotel Pforzheim و Grand City Hotel Residenz Pforzheim هستند.

برای رزرو هتل در شهر Pforzheim که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Grand City Hotel Residenz Pforzheim ،Parkhotel Pforzheim و Royal Hotel Pforzheim بروید.