رفتن به مطلب

هتل در Kelsterbach

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 6 :Kelsterbach

دیدن نقشه

هتل NH Frankfurt Airport ستاره‌

Kelsterbach 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1290

Mercure Hotel Frankfurt Airport ستاره‌

Kelsterbach 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 968

هتل Ibis Frankfurt Airport ستاره‌

Kelsterbach 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 1033

هتل Tanne ستاره‌

Kelsterbach 1.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 16

هتل Airport Kelsterbach ستاره‌

Kelsterbach 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Lindenhof ستاره‌

Kelsterbach 893 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Kelsterbach

از اقامت خود در Kelsterbach لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Kelsterbach را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Kelsterbach، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Kelsterbach وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Kelsterbach ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Kelsterbach هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Kelsterbach لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Kelsterbach امروز 10°C
12°C | 5°C

در Kelsterbach، حداقل دما 5 و حداکثر آن 12 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • یکشنبه
  • 13°C | 8°C
  • دوشنبه
  • 10°C | 6°C
  • سه‌شنبه
  • 9°C | 5°C

اگر در شهر Kelsterbach به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Ibis Frankfurt Airport، هتل NH Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرKelsterbach برای رفتن با کودکان هتل Mercure Hotel Frankfurt Airport است.

در شهر Kelsterbach بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Ibis Frankfurt Airport ،هتل NH Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport هستند.

در شهر Kelsterbach هتل های هتل Ibis Frankfurt Airport ،هتل NH Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Kelsterbach با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Ibis Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport.

بهترین هتل استخر دار در شهر Kelsterbach هتل Mercure Hotel Frankfurt Airport است.

در شهر Kelsterbach هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های هتل NH Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport هستند.

برای رزرو هتل در شهر Kelsterbach که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Ibis Frankfurt Airport ،هتل NH Frankfurt Airport و Mercure Hotel Frankfurt Airport بروید.