هتل در Frankfurt

توریسم در Frankfurt

هتل در فرانکفورت

 به فکر سفر به آلمان هستید؟ سفر به این کشور بدون دیدن فرانکفورت شاید هرگز سفر کاملی نخواهد بود، فرانکفورت پس از برلین بیشتر موزه ها را در خود جای داده است، شهری با برج ها و آسمان خراش های بسیار زیاد، چشم انداز شهر از برج اصلی فرانکفورت در فاصله ی 200 متری از زمین منظره ای خارق العاده از فرانکفورت به نمایش خواهد گذاشت، ساختمان اپرای قدیمی هم با مجسمه های موتسارت و گوته در سر در آن از آن دسته مکان هایست که نباید از قلم بیندازید. میتوانید همین حالا هتل در فرانکفورت را با یک جستجو ساده انتخاب کنید و با خیال راحت به دیگر مقدمات سفرتان رسیدگی کنید. مکان های تاریخی، مناطق جذاب گردشگری و مسیر های رفت و آمدتان در شهر را بررسی کنید و با اطلاعات کامل  و خیالی راحت سفرتان را به این شهر زیبا آغاز کنید.

به دنبال هتل در مرکز فرانکفورت هستید؟ هتل چهار ستاره ی کونکورد و هتل میرامار، در منطقه ی تجاری منهتن  میتوانند گزینه های جالبی برای شما محسوب میشود. همچنین هتل توپاس در کنار برج مستورم نیز از محلیت مناسبی برخوردار است، شما از این منطقه ی شهر میتوانید به راحتی تمام مناطق شهر را با هزینه ی نه چندان زیاد بازدید کنید.

اگر علاقه مند به اقامت در یکی از هتل های زنجیره ای معتبر هستید، میتوانید از میان هتل های مرکور، مینینجر، ان اچ و ایبیز هتل یکی را انتخاب کنید و با اطمینان خاطر اقامت شیرینی را تجربه کنید.

در حوالی مناطق گردشگری این شهر و در نزدیکی کلیسای جامع فرانکفورت، هتل هالیدی اکسپرس این و  هتل کرنر از هتل هایی هستند که میتوانید با انتخاب آنها در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید.

هتل ارزان در فرانکفورت

اگر به دنبال هتل ارزان در فرانکفورت هستید، میتوانید به راحتی آن را در دستینیا بیابید، در اینن اشتات هتل هایی با قیمت مناسب وجود دارند که علاوه بر خدمات قابل قبول هزینه ی زیادی هم برای شما نخواهند داشت. دوست داران موسیقی و ورزش در این محله  میتوانند از مراکز مختلف فرهنگی و ورزشی لذت ببرند. برج های فراکنفورت، خانه ی گوته و موزه ی زوفر در انتظار شما هستند.


سوال‌های متداول درباره هتل در Frankfurt

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Frankfurt با بالاترین امتیاز هتل های هتل Nh Collection Frankfurt City ،هتل Steigenberger Icon Frankfurter Hof و Adina Apartment Hotel Frankfurt Neue Oper می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Frankfurt اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 40 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 36 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 73 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Sheraton Frankfurt Airport & Conference Center و هتل Hilton Garden Inn Frankfurt Airport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه فرانکفورت هستند.

اگر میخواهید در شهر Frankfurt هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Steigenberger Icon Frankfurter Hof ،هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch و هتل Rocco Forte Villa Kennedy بروید.

اگر در شهر Frankfurt به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Steigenberger Icon Frankfurter Hof، هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch و هتل Rocco Forte Villa Kennedy انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Villa Florentina ،هتل Hamburger Hof و هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch را در شهر Frankfurt انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Frankfurt بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Villa Florentina ،هتل Hamburger Hof و هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch هستند.

در شهر Frankfurt هتل های هتل Villa Florentina ،هتل Hamburger Hof و هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Frankfurt با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Concorde ،هتل Villa Florentina و هتل Beethoven.

برای رزرو هتل در شهر Frankfurt که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Villa Florentina ،هتل Hamburger Hof و هتل Kempinski Frankfurt Gravenbruch بروید.