رفتن به مطلب

هتل در Unterschleissheim

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 5 :Unterschleissheim

دیدن نقشه

Victor's Residenz Hotel München ستاره‌

Unterschleissheim 554 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 180

Infinity Hotel & Conference Resort Munich ستاره‌

Unterschleissheim 802 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 1012

Star Inn Hotel München Nord ستاره‌

Unterschleissheim 374 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 73

هتل City Partner Alarun ستاره‌

Unterschleissheim 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

پانسیون Brauerei Gasthaus Lohhof ستاره‌

Unterschleissheim 1.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Unterschleissheim

از اقامت خود در Unterschleissheim لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Unterschleissheim را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Unterschleissheim، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Unterschleissheim وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Unterschleissheim ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Unterschleissheim هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Unterschleissheim لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Unterschleissheim امروز 8°C
8°C | 2°C

در Unterschleissheim، حداقل دما 2 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • جمعه
  • 5°C | 1°C
  • شنبه
  • 10°C | 0°C
  • یکشنبه
  • 12°C | 7°C
  • دوشنبه
  • 8°C | 1°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Unterschleissheim با بالاترین امتیاز هتل های Star Inn Hotel München Nord ،Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Victor's Residenz Hotel München می باشند.

اگر در شهر Unterschleissheim به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل Infinity Hotel & Conference Resort Munich انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرUnterschleissheim برای رفتن با کودکان هتل های Victor's Residenz Hotel München و Infinity Hotel & Conference Resort Munich هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Victor's Residenz Hotel München را در شهر Unterschleissheim انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Unterschleissheim بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Star Inn Hotel München Nord ،Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Victor's Residenz Hotel München هستند.

در شهر Unterschleissheim هتل های Star Inn Hotel München Nord ،Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Victor's Residenz Hotel München پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Unterschleissheim با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Star Inn Hotel München Nord ،Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Victor's Residenz Hotel München.

بهترین هتل استخر دار در شهر Unterschleissheim هتل Infinity Hotel & Conference Resort Munich است.

در شهر Unterschleissheim هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Star Inn Hotel München Nord هستند.

برای رزرو هتل در شهر Unterschleissheim که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Star Inn Hotel München Nord ،Infinity Hotel & Conference Resort Munich و Victor's Residenz Hotel München بروید.