رفتن به مطلب

هتل در Cottbus

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 15 :Cottbus

دیدن نقشه

Lindner Congress Hotel Cottbus ستاره‌

Cottbus 150 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 130

Radisson Blu Hotel, Cottbus ستاره‌

Cottbus 1.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 171

Sorat Hotel Cottbus ستاره‌

Cottbus 496 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 160

هتل Cottbus ستاره‌

Cottbus 4.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Dorotheenhof ستاره‌

Cottbus 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Best Western Parkhotel Branitz ستاره‌

Cottbus 3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Ahorn Hotel Pension

Cottbus 1.8 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Altstadthotel Am Theater

Cottbus 448 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Willmersdorf ستاره‌

Cottbus 7.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Zur Sonne ستاره

Cottbus 709 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Novum Hotel am Seegraben Cottbus ستاره‌

Cottbus 4.6 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

Stadt Gut Hotel Waldhotel Cottb

Cottbus 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

City Hotel Cottbus

Cottbus 565 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Ostrow ستاره‌

Cottbus 1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

تختخواب و صبحانه Pension & Gasthaus Kahren ستاره‌

Cottbus 7.3 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Cottbus

از اقامت خود در Cottbus لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Cottbus را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Cottbus، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Cottbus وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Cottbus ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Cottbus هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Cottbus لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Cottbus امروز 10°C
10°C | 6°C

در Cottbus، حداقل دما 6 و حداکثر آن 10 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود. وزش باد ملایم ممکن است موجب پایین‌تر آمدن دما از 10°C شود.

  • سه‌شنبه
  • 7°C | 4°C
  • چهارشنبه
  • 6°C | 3°C
  • پنجشنبه
  • 7°C | 0°C
  • جمعه
  • 7°C | 4°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Cottbus با بالاترین امتیاز هتل های Sorat Hotel Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus می باشند.

اگر در شهر Cottbus به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Sorat Hotel Cottbus، Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرCottbus برای رفتن با کودکان هتل های Sorat Hotel Cottbus ،Lindner Congress Hotel Cottbus و Radisson Blu Hotel, Cottbus هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Radisson Blu Hotel, Cottbus و Sorat Hotel Cottbus را در شهر Cottbus انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Cottbus بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Sorat Hotel Cottbus ،Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus هستند.

در شهر Cottbus هتل های Sorat Hotel Cottbus ،Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Cottbus با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Sorat Hotel Cottbus ،Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus .

بهترین هتل استخر دار در شهر Cottbus هتل Radisson Blu Hotel, Cottbus است.

در شهر Cottbus هتل های دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشند هتل های Sorat Hotel Cottbus ،Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus هستند.

برای رزرو هتل در شهر Cottbus که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Sorat Hotel Cottbus ،Radisson Blu Hotel, Cottbus و Lindner Congress Hotel Cottbus بروید.