هتل در Berlin

توریسم در Berlin

هتل در برلین

برلین شهری است که در آن تاریخ و مدرنیته با هم در آمیخته اند، شهری صنعتی با پیشینه ی تاریخی غنی، شهری که جای جای آن یاد آور خاطرات تلخ و شیرین مردم آلمان است، اگر مقصد بعدیتان این پایتخت بزرگ و زیباست با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر با بزرگترین مقصد گردشگری آلمان آشنا شوید.

قبل از هرچیز بهتر است هتل در برلین را با در نظر گرفتن تمام شرایط  انتخاب نمایید. هتل های مرکزی برلین بیشتر در منطقه ی برلین میت واقع شده اند، جایی که نقاط توریستی مانند دروازه ی براندنبورگ، کاخ شارلوتنبورگ و یا میدان الکساندر نیز قرار دارند. یکی از معروف ترین خیابان های برلین اوتر دن لیندن است که دروازه ی براندنبورگ را به میدان الکساندر وصل میکند، در این خیابان میتوانید از مغازه های سوغاتی فروشی خرید کنید، در رستوران های رنگارنگش از غذاهای سنتی آلمانی لذت ببرید و در هتل های لوکس این ناحیه مانند هتل آدلن کمپینسکی، اقامت کنید و تعطیلاتی رویایی برای خود رقم زنید. اگر اقامت در کنار فروشگاه بزرگ برلین، بنای یادبود هلوکاست و یا دیوار برلین برای شما جذاب است پس میتوانید از میان هتل های چهار ستاره و پنج ستاره میدان پتسدمر نظیر ان اچ برلین و یا هتل ماندالا اقامتگاه خود را انتخاب نمایید.

هتل ارزان در برلین

اگر در جستجوی هتل ارزان در برلین هستید میتوانید نگاهی به هتل های لئونارد و یا هتل برلین بیندازید و با انتخاب این هتل ها به دلیل نزدیک بودن به مراکز توریستی شهر هم در هزینه ها و هم در وقت خود صرفه جویی نمایید. میتوانید با رزرو هتل در حوالی ایستگاه راه آهن الکساندرپلاتز برای رفتن به فرودگاه شونفلد به راحتی از قطار استفاده نمایید. هتل هایی مانند ایبیز استایل و الکساندر پلاتزا با صبحانه و وای فای رایگان در همان حوالی میتوانند گزینه های مناسبی برای شما در شهر تاریخی برلین باشند.


سوال‌های متداول درباره هتل در Berlin

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Berlin با بالاترین امتیاز هتل های Radisson Collection Hotel, Berlin ،هتل Living Großer Kurfürst و Rocco Forte Hotel De Rome می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر Berlin اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 50 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 46 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 97 برای شما هزینه خواهد داشت.

Centralhotel Tegel در نزدیکی فرودگاه برلین- تگل و هتل Berliner Bär در نزدیکی فرودگاه Berlin, Tempelhof است.

اگر میخواهید در شهر Berlin هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palace Berlin ،هتل Intercontinental Berlin, An Ihg و Radisson Collection Hotel, Berlin بروید.

اگر در شهر Berlin به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Intercontinental Berlin, An Ihg، هتل Zoo Berlin و هتل Palace Berlin انتخاب مناسبی برای شما هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Scandic Berlin Kurfürstendamm ،هتل Zoo Berlin و هتل Intercontinental Berlin, An Ihg را در شهر Berlin انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Berlin بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Hecker S Kurfürstendamm ،هتل Zoo Berlin و Max Brown Hotel Ku Damm, Part Of Sircle Collection هستند.

در شهر Berlin هتل های هتل Hecker S Kurfürstendamm ،هتل Zoo Berlin و Max Brown Hotel Ku Damm, Part Of Sircle Collection پذیرش 24 ساعته دارند.

اگر قصد سفر به شهر Berlin با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Benn ،هتل Hecker S Kurfürstendamm و هتل About:berlin.

برای رزرو هتل در شهر Berlin که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Max Brown Hotel Ku Damm, Part Of Sircle Collection ،هتل Zoo Berlin و هتل Brandies An Der Messe بروید.