رفتن به مطلب

هتل در Ottobeuren

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 5 :Ottobeuren

دیدن نقشه

هتل Hirsch ستاره‌

Ottobeuren 2.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 123

Parkhotel Maximilian Ottobeuren ستاره‌

Ottobeuren 673 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 140

Pensión Mozart ستاره‌

Ottobeuren 785 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 23

Hotel Am Mühlbach ستاره‌

Ottobeuren 432 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 6

هتل St. Ulrich

Ottobeuren 696 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 55

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Ottobeuren

از اقامت خود در Ottobeuren لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Ottobeuren را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Ottobeuren، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Ottobeuren وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Ottobeuren ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Ottobeuren هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Ottobeuren لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Ottobeuren امروز 3°C
3°C | ‎−1°C

در Ottobeuren، حداقل دما -1 و حداکثر آن 3 خواهد بود. به دلیل هوای سرد، توصیه می‌شود لباس گرم بپوشید.

  • شنبه
  • 8°C | 1°C
  • یکشنبه
  • 7°C | 1°C
  • دوشنبه
  • 7°C | 1°C
  • سه‌شنبه
  • 4°C | ‎−1°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر Ottobeuren با بالاترین امتیاز هتل های Pensión Mozart ،Parkhotel Maximilian Ottobeuren و هتل St. Ulrich می باشند.

اگر در شهر Ottobeuren به دنبال هتلی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل هتل Hirsch انتخاب مناسبی برای شماست.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرOttobeuren برای رفتن با کودکان هتل هتل Hirsch است.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های Parkhotel Maximilian Ottobeuren ،هتل Hirsch و هتل St. Ulrich را در شهر Ottobeuren انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر Ottobeuren بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Parkhotel Maximilian Ottobeuren ،هتل Hirsch و Pensión Mozart هستند.

در شهر Ottobeuren هتل Parkhotel Maximilian Ottobeuren پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Ottobeuren با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Parkhotel Maximilian Ottobeuren ،هتل Hirsch و Pensión Mozart.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Ottobeuren هتل های Parkhotel Maximilian Ottobeuren و هتل St. Ulrich هستند.

در شهر Ottobeuren هتل دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشد هتل Parkhotel Maximilian Ottobeuren است.

برای رزرو هتل در شهر Ottobeuren که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Hirsch و Parkhotel Maximilian Ottobeuren بروید.