رفتن به مطلب

هتل در مونیخ

.  
.

توریسم در مونیخ

 هتل در مونیخ

به فکر سفری چند روزه به پایتخت بایرن هستید؟ بهترین زمان برای سفر به این شهر اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر است، زیرا در این زمان فستیوال های معروف آلمان برگزار میشوند، اگر سفرتان در این تاریخ نیست نیز نگران نباشید در زمان های دیگر مانند تابستان هم میتوانید تعطیلاتی رویایی در مونیخ بگذرانید، از آب و هوای معتدل لذت ببرید و از جاذبه های گردشگری شهر بازدید کنید. پیش از هرچیز هتل در مونیخ را در دستینیا رزرو کنید و با خیالی راحت به برنامه ریزی برای سفرتان بپردازید

با رزرو هتل در کنار جاذبه های توریستی شهر مونیخ میتوانید در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید ، هتل هایی مانند تریپ مونچن سیتی سنتر درنزدیکی ایستگاه هاپنهوف یکی از گزینه های خوبی است که شما میتوانید برای تعطیلات بعدی خود انتخاب کنید. همچنین هتل هایی مانند نووم هتل و هتل ایبیز مونیخ که در فاصله ی کمی از مارین پلتز، باغ انگلیسی و شهرداری مونیخ واقع شده اند نیز میتوانند انتخاب های جالبی برای اقامت شما در مونیخ محسوب شوند.

هتل ارزان در مونیخ

در مرکز مونیخ و در حوالی ایستگاه ترن اس-باهن نیز هتل های زیادی از جمله پلتز هتل مونیخ و هتل رگنت واقع شده اند که با صبحانه ی رایگان میتوانند از بهترین انتخاب های شما باشند، با وجود این هتل ها نه تنها میتوانید هتل ارزان در مونیخ رزرو کنید بلکه میتوانید با استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی در نزدیکی این هتل ها هزینه های حمل و نقل تان را نیز کاهش دهید.

هر تورلیدری درمونیخ به شما توصیه میکند که این شهر را بدون گذراندن عصری در رستوران های معروف هافبراهوس ترک نکنید. همچنین فراموش نکنید که به کاخ نیمفبورگ، فراونکیرخه مونیخ و کاخ رزیدنس مونیخ نیز سر بزنید و خاطرات زیبایی از این شهر همیشه زنده برای خود رقم زنید.


نزدیک ترین هتل ها به مرکز در شهر مونیخ با بالاترین امتیاز هتل های هتل Platzl ،هتل Admiral و هتل Splendid-Dollmann می باشند.

با توجه به دسته بندی هتل ها: اگر میخواهید در یک هتل 4 ستاره در شهر مونیخ اقامت داشته باشید، برای هر شب حدودا باید مبلغ 42 بپردازید، در حالی که برای یک هتل 3 ستاره مبلغی حدود 39 باید پرداخت کنید، اما اگر میخواهید در هتلی لوکس تر اقامت داشته باشید میتوانید هتل های 5 ستاره را انتخاب کرده که برای یک شب حدود 93 برای شما هزینه خواهد داشت.

هتل Hilton Munich Airport و Novotel Munchen Airport نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه مونیخ- فرانتز یوزف اشتراوس هستند.

اگر میخواهید در شهر مونیخ هتلی رزرو کنید که دارای خدمات پارکینگ باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل München Palace ،هتل Laimer Hof am Schloss Nymphenburg و هتل Koenigshof بروید.

اگر در شهر مونیخ به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Westside Garni ، هتل Platzl و هتل Mirabell انتخاب مناسبی برای شما هستند.

بهترین هتل هایی که در شهر مونیخ فقط مخصوص بزرگسالان است، هتل Europäischer Hof ،Arthotel Ana Munich و Wombats City Hostel هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرمونیخ برای رفتن با کودکان هتل های هتل Admiral ،هتل Laimer Hof am Schloss Nymphenburg و هتل Pension Prinz هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Laimer Hof am Schloss Nymphenburg ،هتل Admiral و K+K Hotel am Harras را در شهر مونیخ انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

در شهر مونیخ بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Kriemhild ،هتل Pension Prinz و هتل Admiral هستند.

در شهر مونیخ هتل های هتل München Palace ،هتل Admiral و هتل Koenigshof پذیرش 24 ساعته دارند.