رفتن به مطلب

هتل در Wetzlar

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 9 :Wetzlar

دیدن نقشه

Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel ستاره‌

Wetzlar 373 متر از مرکز شهر امتیاز: 3.5 / 5 دیدگاه‌ها 282

Best Western Hotel Wetzlar ستاره‌

Wetzlar 973 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 92

هتل Pension Domblick ستاره‌

Wetzlar 748 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Wetzlarer Hof ستاره‌

Wetzlar 402 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Blankenfeld

Wetzlar 2 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل La Terrazza ستاره‌

Wetzlar 4.1 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Bürgerhof ستاره‌

Wetzlar 483 متر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Naunheimer Mühle Land ستاره‌

Wetzlar 3.5 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

هتل Haus Leipscher ستاره‌

Wetzlar 1.9 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 0 / 5 دیدگاه‌ها 0

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Wetzlar

از اقامت خود در Wetzlar لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Wetzlar را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Wetzlar، آلمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Wetzlar وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Wetzlar ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Wetzlar هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از آلمان است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Wetzlar لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Wetzlar امروز 8°C
8°C | 5°C

در Wetzlar، حداقل دما 5 و حداکثر آن 8 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • سه‌شنبه
  • 6°C | 3°C
  • چهارشنبه
  • 5°C | 1°C
  • پنجشنبه
  • 7°C | 3°C
  • جمعه
  • 6°C | 1°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Wetzlar با بالاترین امتیاز هتل های Best Western Hotel Wetzlar و Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel می باشند.

اگر در شهر Wetzlar به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های Best Western Hotel Wetzlar و Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل در شهرWetzlar برای رفتن با کودکان هتل Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel است.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل Best Western Hotel Wetzlar را در شهر Wetzlar انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه است.

در شهر Wetzlar بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند Best Western Hotel Wetzlar و Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel هستند.

در شهر Wetzlar هتل Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel پذیرش 24 ساعته دارد.

اگر قصد سفر به شهر Wetzlar با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: Best Western Hotel Wetzlar و Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel.

بهترین هتل استخر دار در شهر Wetzlar هتل Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel است.

در شهر Wetzlar هتل دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشد هتل Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel است.

برای رزرو هتل در شهر Wetzlar که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های Best Western Hotel Wetzlar و Michel Hotel Wetzlar Kongress- und Freizeithotel بروید.